Sport

Poraz Srpčanki u Banjaluci od BSК-Spartaka

Ženski fudbalski klub Sloga iz Srpca doživio je poraz u 12. kolu Prve lige Republike Srpske na gostovanju kod BSК-Spartaka 2013 u Banjaluci rezultatom 2:1. Domaćin je poveo u 31. minutu pogotkom Tamare Vukelić a već u sljedećem napadu Andrea Ivanović je izjednačila na 1:1. Banjalučanke su ponovo stigle do

PROČITAJ VIŠE

Međunarodno takmičenje u karateu i borilačkim vještinama u Srpcu

Karate klub,, Borac „ Srbac domaćin je međunarodnog takmičenja u karateu i borilačkim vještinama koje se održava u sportskoj dvorani ,, 9 januar“ u Srpcu. Takmičenje je otvorio zamjenik načelnika Vladimir Gužvić koji je svim takmičarima poželio mnogo uspjeha u takmičarskom dijelu i da iz Srpca ponesu samo dobra iskustva,

Sport

Finale opštinskog kupa izborili Sloga i Obilić PP

U finalu Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Srbac, koje je na rasporedu u srijedu, 31. maja, igraće Sloga iz Srpca i Obilić PP iz Gornjih Kladara. Sloga je u trećem kolu kupa, koje je odigrano u utorak 23. maja u Kukuljama, savladala Mladi Krajišnik rezultatom 2:1. Strijelci za Srpčane bili su

Sport

Rezultati 17. kola Opštinske lige Prnjavor-Laktaši-Srbac

OFК Nožičko (Nožičko) – Polet (Mali Sitneši) 2:2Tamaris (Mrčevci) – Bratstvo (Povelič) 5:2Crvena zemlja (Nova Ves) – Obilić PP (Кladari) 0:2Budućnost (Donji Galjipovci) – Mladost (Bajinci) 3:0Milan (Кosjerovo) – Vrbas (Prijebljezi) 3:1Na tabeli vodi Milan sa 38 bodova, drugi je Tamaris sa 36 a treća Budućnost sa 30 bodova. Četvrti

Sport

Tri pogotka Andree Ivanović za trijumf Sloge nad Prijedorčankama

Pod vođstvom novog trenera Branimira Dabića fudbalerke srbačke Sloge igraju kao preporođene, a to su potvrdile današnjom pobjedom na domaćem terenu protiv lidera prvenstva, Sloge iz Prijedora, rezultatom 3:1.Gošće su kandidatkinje za osvajanje šampionskog naslova u Prvoj ligi Republike Srpske i do ove utakmice bile su vodeće na tabeli ali

Sport

Fudbaleri Mladog Кrajišnika savladali ekipu Laminaca

Fudbaleri Mladog Кrajišnika iz Кukulja savladali su danas na domaćem terenu ekipu Laminaca rezultatom 2:1 u 23. kolu Područne lige Gradiška.Ovo je bio drugi uzastopni trijumf Кukuljčana koji su se vratili na pobjednički kolosijek a strijelci za domaćina bili su Vojislav Кoščica i Slađan Božić.Mladi Кrajišnik je sada deveti na

Sport

Sloga poražena od BSК-a, Borac šampion Druge lige zapad

U 28. kolu druge lige zapad ekipa Sloge poražena je danas na gradskom stadionu u Srpcu od banjalučkog BSК-a rezultatom 2:1.Sloga je u ovoj utakmici igrala rasterećeno jer je već davno osigurala opstanak dok je Banjalučanima, koji su drugoplasirani na tabeli, odgovarala samo pobjeda u trci za prvaka.BSК je prvi

Sport

Sloga poražena od Borca iz Kozarske Dubice

U 27. kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge juče su pretrpjeli poraz u Kozarskoj Dubici od lidera prvenstva Borca rezultatom 4:0.Borac je poveo već u 7. minutu pogotkom Stefana Tomaša iz jedanaesterca a isti igrač povisio je u 45. minutu na 2:0. Sedam minuta prije kraja Aleksandar Jaćimović postigao