Sport

Tri pogotka Andree Ivanović za trijumf Sloge nad Prijedorčankama

Pod vođstvom novog trenera Branimira Dabića fudbalerke srbačke Sloge igraju kao preporođene, a to su potvrdile današnjom pobjedom na domaćem terenu protiv lidera prvenstva, Sloge iz Prijedora, rezultatom 3:1.Gošće su kandidatkinje za osvajanje šampionskog naslova u Prvoj ligi Republike Srpske i do ove utakmice bile su vodeće na tabeli ali

PROČITAJ VIŠE
Sport

Fudbaleri Mladog Кrajišnika savladali ekipu Laminaca

Fudbaleri Mladog Кrajišnika iz Кukulja savladali su danas na domaćem terenu ekipu Laminaca rezultatom 2:1 u 23. kolu Područne lige Gradiška.Ovo je bio drugi uzastopni trijumf Кukuljčana koji su se vratili na pobjednički kolosijek a strijelci za domaćina bili su Vojislav Кoščica i Slađan Božić.Mladi Кrajišnik je sada deveti na

Sport

Sloga poražena od BSК-a, Borac šampion Druge lige zapad

U 28. kolu druge lige zapad ekipa Sloge poražena je danas na gradskom stadionu u Srpcu od banjalučkog BSК-a rezultatom 2:1.Sloga je u ovoj utakmici igrala rasterećeno jer je već davno osigurala opstanak dok je Banjalučanima, koji su drugoplasirani na tabeli, odgovarala samo pobjeda u trci za prvaka.BSК je prvi

Sport

Sloga poražena od Borca iz Kozarske Dubice

U 27. kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge juče su pretrpjeli poraz u Kozarskoj Dubici od lidera prvenstva Borca rezultatom 4:0.Borac je poveo već u 7. minutu pogotkom Stefana Tomaša iz jedanaesterca a isti igrač povisio je u 45. minutu na 2:0. Sedam minuta prije kraja Aleksandar Jaćimović postigao

Sport

Mladi Krajišnik savladao Polet u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Mladog Krajišnika iz Kukulja ostvarili su juče pobjedu na domaćem terenu u susretu sa Poletom iz Elezagića rezultatom 1:0 u utakmici 22. kola Područne lige Gradiška.Na terenu je viđena velika borba jer je pobjeda bila imperativ za obje ekipe, Kukuljčanima da se iskupe za slabije rezultate u prethodnim kolima,

Sport

Rukometaši Srpca poraženi od Borca 2

U 21. kolu Druge rukometne lige Republike Srpske ekipa Srpca poražena je danas u Banjaluci od Borac m:tela 2 rezultatom 39:33. Bila je ovo pretposljednja utakmica Srpčana u ovoj sezoni i do kraja prvenstva ostalo je da odigraju još samo odgođenu utakmicu 17. kola protiv Leotara 2 iz Trebinja, dok

Sport

Srpčanke ubjedljive u Rogatici protiv Mladosti

U 10. kolu Prve lige Republike Srpske, fudbalerke srbačke Sloge savladale su juče na gostovanju u Rogatici ekipu Mladosti rezultatom 5:0. Sloga je završila sav posao već u prvom poluvremenu koga su okončale rezultatom 4:0 a strijelci su bili Nataša Ivković u 5. i 41. minutu i Andrea Ivanović u

Sport

Fudbaleri Sloge pobjedili ekipu Poleta sa 1:0

U 26. kolu Druge lige zapad fudbaleri srbačke Sloge savladali su na domaćem terenu Polet 1926 iz Broda rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Goran Zelenac u 65. minutu na asistenciju Predraga Travara. Zelenac je nakon utakmice rekao da je njihova ekipa bila u grču, što je donekle

Sport

Mladi Krajišnik poražen u Turjaku

U 21. kolu Područne lige Gradiška ekipa Mladog Krajišnika iz Kukulja poražena je juče na gostovanju kod Kozare iz Turjaka rezultatom 2:1. Nakon prošlonedjeljne pobjede nad aktuelnim liderom Torpedom, Kukuljčani nisu uspjeli napraviti još jedno iznenađenje, iako su pružili dobar otpor favorizovanom protivniku. Torpedo je prvi na tabeli sa 44

Sport

Rezultati 15. kola Opštinske lige Laktaši-Prnjavor-Srbac

Tamaris (Mrčevci) – Polet (Mali Sitneši) 1:0 Crvena zemlja (Nova Ves) – OFK Nožičko (Nožičko) 2:4 Budućnost (Donji Galjipovci) – Bratstvo (Povelič) 3:0 Milan (Kosjerovo) – Obilić PP (Kladari) 1:0 Vrbas (Prijebljezi) – Mladost (Bajinci) 3:3 Na tabeli vodi Milan sa 32 a drugi je Tamaris sa 30 bodova. Budućnost