Sport

Visok poraz Sloge u Žeravici

Fudbaleri srbačke Sloge pretrpjeli su danas ubjedljiv poraz na gostovanju u Žeravici kod ekipe Jedinstva rezultatom 5:1 u okviru 25. kola Druge lige zapad. Sloga je na ovoj utakmici prva stigla do prednosti u 19. minutu kada je nakon slobodnog udarca i lopte koja se odbila od prečku Stefan Šervel

PROČITAJ VIŠE
Sport

Fudbalerke Sloge savladale ekipu Ljubića sa 7:1

U devetom kolu Prve lige Republike Srpske fudbalerke Sloge juče su na domaćem terenu uvjerljivo savladale ekipu Ljubića iz Prnjavora rezultatom 7:1. Pod vođstvom novog trenera Branimira Dabića, Srpčanke su prikazale dobru i lepršavu igru punu sjajnih poteza. Sloga je povela u 11. minutu a strijelac je bila Tea Novaković.

Sport

Sjajan rezultat srbačkih stonotenisera na turniru u Ilijašu

U Ilijašu je 29. i 30.aprila održan Međunarodni memorijalni turnir u stonom tenisu”Fikret Fazlic -“Fikro” na kojem je učešće uzeo i OSTK”Srbac”. Na turniru se takmicilo u omladinskim, seniroskoj i u kategorijama veterana. Članovi Omladinskog stonoteniskog kluba“Srbac” i ovaj put su postigli odlične rezultate od kojih izvajamo Mateja Topalovića koji

Sport

Odigrano drugo kolo Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Srbac

U srijedu, 3. maja, odigrane su utakmice drugog kola Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Srbac u kojima su postignuti sljedeći rezultati: Sloga (Srbac) – Bratstvo (Povelič) 6:0 OFK Nožičko – OFK Obilić PP (Kladari) 2:4 U ovom kolu bila je slobodna ekipa Mladog Krajišnika iz Kukulja. OFK Obilić PP je jučerašnjom

Sport

Rezultati 14. kola Opštinske lige Laktaši-Prnjavor-Srbac

Polet (Mali Sitneši) – Mladost (Bajinci) 2:0 Obilić PP (Кladari) – Vrbas (Prijebljezi) 1:2 Bratstvo (Povelič) – Milan (Кosjerovo) 1:2 OFК Nožičko (Nožičko) – Budućnost (Donji Galjipovci) 4:2 Tamaris (Mrčevci) – Crvena zemlja (Nova Ves) 0:0 Na tabeli vodi Milan sa 29 bodova, drugi je Tamaris sa 25 a na

Sport

Rukometaši poraženi u Brčkom od Perihela

U 19. kolu Druge rukometne lige Republike Srpske ekipa Srpca poražena je danas na gostovanju kod ORК Perihela iz Brčkog rezultatom 31:25. Domaćin je poveo već u uvodnim minutama i zadržavao stečenu prednost do kraja prvog poluvremena koje je okončao u svoju korist rezultatom 15:12, a u nastavku je potvrdio

Sport

Sloga i Gorica podijelili bodove

U 24. kolu Druge lige zapad, fudbaleri Sloge remizirali su na domaćem terenu u Srpcu protiv Gorice iz Šipova rezultatom 1:1. Gosti su u Srbac stigli kao favoriti jer trenutno zauzimaju drugu poziciju na tabeli a prvi su stigli i do vođstva, pogotkom Branka Pene u 54. minutu. Кonačan rezultat

Sport

Staparski vitezovi poklonili dresove fudbalerkama Sloge

Кlub borilačkih sportova „Staparski vitezovi“ iz Razboja Ljevčanskog podržava rad sportskih kolektiva na području srbačke opštine i u granicama svojih mogućnosti trudi se da pomogne njihovo djelovanje i ostvari zajedničku saradnju. Ovo je izjavio trener kluba, Danijel Drinić, koji je zajedno sa svojim polaznicima ovih dana, na zajedničkom druženju, uručio

Sport

Prva liga RS: Fudbalerke Sloge poražene od BSK-Spartaka

U zaostaloj utakmici petog kola Prve lige Republike Srpske, fudbalerke Sloge iz Srpca poražene su u subotu na domaćem terenu od BSK-Spartaka 2013 iz Banjaluke rezultatom 2:1. Banjalučanke su povele u 14. minutu preko Maše Inđić a Sloga je izjednačila u 54. minutu preko Andree Ivanović, najboljeg strijelca Prve lige