Sport

Mladi Krajišnik poražen od Borca iz Mašića

U 18. kolu Područne lige Gradiška, Mladi Krajišnik je poražen u Kukuljama rezultatom 2:1 od Borca iz Mašića. Kukuljčani još uvijek čekaju na prvu pobjedu u proljećnom dijelu prvenstva a posljednji put su trijumfovali krajem oktobra i od tada su zabilježili dva remija i pet poraza. I pored novog poraza,

PROČITAJ VIŠE
Sport

Sloga osvojila sva tri boda u Šamcu

srbačke Sloge savladali su danas na gostovanju u Šamcu ekipu Borca rezultatom 2:0. Srpčani su poveli već u 10. minutu pogotkom Jovana Remića a konačni rezultat postavio je Branimir Todorić u 75. minutu. Sloga je na početku proljećne sezone ušla u seriju bez poraza, ali je prošlog vikenda ispustila pobjedu

Sport

Mladi Krajišnik osvojio bod u pravoj goleadi

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 17. kola Područne lige Gradiška a najuzbudljiviji meč viđen je u Čatrnji gdje je ekipa Bisera odigrala neriješeno sa Mladim Krajišnikom iz Kukulja – 3:3. Domaćin je ušao raspoloženije u susret i prvi stigao do vođstva ali su Kukuljčani brzo stigli do poravnanja. Ipak, sa

Sport

Sloga poražena od Čelinca

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su proteklog vikenda na gradskom stadionu u Srpcu od ekipe Čelinca rezultatom 2:1. Očekivalo se da će Sloga nastaviti dobru seriju i osvojiti sva tri boda jer je ušla u dobru formu na startu proljećnog dijela prvenstva sa tri pobjede i jednim remijem ali su gosti

Sport

Rukometaši Srpca poraženi u Banjaluci od ORK-a

U 16. kolu Druge lige Republike Srpske, rukometaši Srpca danas su doživjeli poraz na gostovanju u Banjaluci od ekipe ORK-a rezultatom 43:28. Banjalučani su raspoloženije ušli u ovu utakmicu i na kraju prvog poluvremena rezultat na semaforu je glasio 24:12 u korist domaćina. Do kraja su uspjeli sačuvati prednost i

Sport

Rukometaši savladali Srednjoškolac iz Novog Grada

Rukometaši Srpca opravdali su ulogu favorita i slavili na domaćem terenu protiv Srednjoškolca iz Novog Grada rezultatom 42:30. Srednjoškolac je posljednji na tabeli sa 14 poraza u isto toliko utakmica tako da su bile minimalne šanse da prirede iznenađenje u sportskoj dvorani “9. januar” u Srpcu. Ovom pobjedom Srbac je

Sport

Mladi Krajišnik poražen od Župe

U 16. kolu Područne lige Gradiška ekipa Mladog Krajišnika poražena je na domaćem terenu od Župe iz Milosavaca rezultatom 2:1.Poraz je došao neočekivano jer je Župa posljednja na tabeli sa svega dvije pobjede iz 16 odigranih utakmica, ali su i pored toga Kukuljčani zadržali deseto mjesto sa 18 bodova.U narednom

Sport

Rezultati 10. kola Opštinske lige Laktaši-Prnjavor-Srbac

Nakon zimske pauze nastavljeno je prvenstvo Opštinske lige Laktaši-Prnjavor-Srbac u kojoj nastupa sedam klubova sa područja srbačke opštine.U 10. kolu postignuti su sljedeći rezultati:Polet (Mali Sitneši) – Bratstvo (Povelič) 4:0OFK Nožičko – Obilić PP (Kladari) 0:3Tamaris (Mrčevci) – Mladost (Bajinci) 5:0Crvena zemlja (Nova Ves) – Vrbas (Prijebljezi) 0:4Budućnost (Donji Galjipovci)