Sport

Rezultati utakmica gradskog turnira u malom fudbalu (srijeda, 17. jul)

Rezultati utakmica gradskog turnira u malom fudbalu (srijeda, 17. jul) Četvrtfinale: Lasta iz Hrasta – Drvoprodeks 2:2 (nakon penala 4:2) AE Kliska – Moje Nožičko 4:0 Elektrodistribucija Srbac – Kukulje 3:3 (nakon penala 4:1) Pub Eight – AZ Kompani 2:0 Turnir pionira: Polufinale Ras-IT Srbac – Osnovna škola “Jovan Jovanović

PROČITAJ VIŠE
Sport

Srbački gradski turnir u malom fudbalu, rezultati baraž utakmica

Na gradskom turniru u malom fudbalu “Srbac 2024” sinoć(16.7.) su odigrane baraž utakmice za ulazak u četvrtfinale a postignuti su sljedeći rezultati: Kukulje – Obilić Kladari 3:2 AZ Kompani – Mladost Bajinci 10:4 Drvoprodeks – Polet Mali Sitneši 6:3 Moje Nožičko – Cablex 4:1 U srijedu, 17. jula na rasporedu

Sport

Rezultati utakmica gradskog turnira u malom fudbalu (subota, 13. jul);

Moje Nožičko – Bazen Posejdon 14:1 Pub Eight – Polet Mali Sitneši 8:1 Roštiljnica “Kao nekad” Kobaš – Elektrodistribucija Srbac 1:8 Drvoprodeks – Cablex (odgođeno za ponedjeljak, 15. jula) Evo i rasporeda utakmica za nedjelju, 14. jul; 20.00 Srednjoškolski centar Srbac – Mladost Bajinci 20.45 Kukulje – Lasta iz Hrasta

Sport

Sloga okončala prvenstvo na devetom mjestu

Sezonu 2023/24. u Drugoj ligi zapad fudbaleri srbačke Sloge okončali su današnjom pobjedom na gostujućem terenu protiv Jedinstva iz Žeravice rezultatom 3:2 i tako završili takmičenje na devetom mjestu sa 43 osvojena boda. Pogocima Gorana Zelenca u 4. minutu, Vedrana NJežića u 15. i Nikole Bjelonića u 89. minutu Sloga

Sport

Poraz fudbalera Sloge od ekipe Crni vrh

Fudbaleri srbačke Sloge , proteklog vikenda poraženi su na svom stadionu od ekipe Crni vrh iz Jaružana rezultatom 2:0. Gostujuća ekipa koja se ekipom Sloge iz Trna bori za plasman u viši rang takmičenja zasluženo nosi tri boda iz Srpca. I pored ovog poraza kolo prije kraja prvenstva u Drugoj

Sport

Uprkos vodstvu od 2:0, fudbalerke Sloge poražene u Doboju

Ekipa Ženskog fudbalskog kluba Sloga Srbac poražena je proteklog vikenda u Doboju od ekipe Sloge rezultatom 3:2. Iako su srbačke fudbalerke na poluvrijeme otišle sa vodstvom od 2:0, u nastavku utakmice, za samo sedam minuta, od 73. do 80. minute utakmice, primile su tri gola i tako ostale bez bodova

Sport

Sloga ubjedljiva na gostovanju u Kneževu, pojeda 9:1

Ubjedljivu pobjedu na gostvanju ostvarili su fudbaleri srbačke Sloge protiv Progresa iz Kneževa, rezultatom 1:9. Sloga je rutinski pobijedila fenjeraša ekipu Progresa, a trostruki strijelac za Slogu je bio Vedran Nježić, dva gola dao je Slaven Karamehić, dok su po jedan dali Nikola Vajukić, Goran Zelenac, Nikola Bjelonić, Emir Grbić