Sport

Cilj rukometaša Srpca ostanak u Prvoj ligi RS

Nova uprava koja je na čelo Rukometnog kluba Srbac stigla prije dvije godine uspjela je da konsoliduje ekipu i ostvari povratak u Prvu ligu RS. U prvom dijelu prvenstva ekipa Srpca je ostvarila jednu pobjedu i deset poraza. Kako nam je rekao predsjednik uprave i kapiten srbačkih rukometaša Vladimir

PROČITAJ VIŠE
Sport

Omladinske selekcije srbačke Sloge broje preko 70 članova

Dolaskom novog rukovodstva na čelo Fudbalskog kluba ,,Sloga“ u Srpcu , prije godinu i po dana, velika pažnja posvećena je aktiviranju omladinskih selekcija u klubu kojih u tom trenutku praktično nije ni bilo. Kako nam je rekao predsjednik kluba Branko Grahovac, danas u tri omladinske selekcije ima preko 70 dječaka

Sport

Karate: Vasiću medalja na međunarodnoj smotri

Trener Karate kluba “Kima” iz Dervente Goran Vasić  iz srbačkog sela Korovi osvojio je bronzanu medalju u borbama na 8. Svjetskom fudokan karate šampionatu “Njemačka 2019” koji je proteklog vikenda održan u Sindefilgenu. Vasić, koji je nastupio u sastavu reprezentacije BiH, ostvario je tri pobjede i jedan poraz. – Ovo je

Sport

Poraz fudbalera Sloge u Srpcu od Ljubića iz Prnjavora

U 13. kolu Druge lige Zapad, fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na domaćem terenu od Ljubića iz Prnjavora sa 4:3. Gosti su poveli već u 9. minutu preko Aleksandra Žižka ,ali je Sloga izjednačila svega pet minuta kasnije pogotkom Radivoja Kojića. Do kraja prvog poluvremena Žižak postiže i drugi pogodak,

Sport

Rukometaši Srpca poraženi od Kozare iz Gradiške

Rukometaši Srpca poraženi su proteklog vikenda od Kozare iz Gradiške rezultatom 26:21. Nakon osam kola, Srbac je 11. na tabeli Prve lige Republike Srpske sa tri boda. Zanimljiva je činjenica da ekipa Kozare svoje utakmice kao domaći igra u Sportskoj dvorani ,,9. januar” u Srpcu, jer u Gradišci još uvijek

Sport

Srbački rukometaši poraženi u Kozarskoj Dubici

U zaostaloj utakmici 3. kola Prve rukometne lige RS, koja je juče igrana u Kozarskoj Dubici, ekipa Srpca poražena je od Kozare Mlijekoprodukt sa 32:23. Nakon tri odigrane utakmice Srbac je posljednji na tabeli bez bodova. U narednom kolu, koje je na rasporedu 6. oktobra ( nedjelja), Srbac će od