Sport

Mladi Krajišnik odnio pobjedu na gostovanju u Gornjim Podgradcima

Prošlog vikenda odigrano je svih osam mečeva 17.kola Područne lige Gradiške. Mladi Krajišnik iz Kukulja na gostovanju je ostavrio pobjedu nad ekipom Sloga DIPO iz Gornjih Podgradaca, a pogodak je postigao Mladen Ugren u 6.minuti utakmice. Kukuljčani se nalaze na 8.mjestu na tabeli sa 26 bodova Na odigranim utakmicama, ukupno

PROČITAJ VIŠE
Sport

Srbački rukometaši savladali ekipu Kozara 2 iz Gradiške

Rukometaši Srpca u 13. kolu druge rukometne lige, koje je odigrano proteklog vikenda, savladali su ekipu Kozara 2 iz Gradiške rezultatom 36:32. Kako nam je rekao predsjednik Rukometnog kluba Aleksandar Tatić, ovo je još jedna važna pobjeda kojom se ekipa Srpca vratila u borbu za sam vrh tabele. Srbački rukometaši

Sport

Poraz fudbalera Sloge u Srpcu

Fudbaleri mrkonjićke Slobode, proteklog vikenda, su u 16.kolu Druge lige – grupa „Zapad“ u Srpcu pobijedili Slogu 2:0 i zadržali drugo mjesto na tabeli sa 26 bodova. Pobjeda Mrkonjićana je zaslužena, a Sloga se predstavila kao čvrsta ekipa, sa kvalitetnim sastavom. Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, a u nastavku

Sport

Sloga poražena sa 3:1

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na proteklog vikenda na gostovanju kod Jedinstva iz Žeravice sa 3:1. Domaćin je prvi došao u vođstvo u 15. minutu pogotkom Miloša Kukića a izjednačio je Predrag Lotinja sedam minuta kasnije. Do kraja prvog poluvremena Jedinstvo je ponovo stiglo do prednosti, a strijelac je u

Sport

Za vikend startuje proljećni dio prvenstva u Drugoj ligi RS

Fudbaleri srbačke Sloge proteklog vikenda odigrali su poslednju pripremnu utakmicu pred start proljećnog dijela prvenstva u Drugoj ligi RS.Iako su u Novoj Topoli poraženi od ekipe Lijevča rezultatom 2:1, trener Sloge Slavko Vujić kaže da je zadovoljan prikazanom igrom svoje ekipe i da rezultat nije bio u prvom planu.,,Spremno dočekujemo

Sport

Poraz rukometaša Srpca u Kupu RS

Rukometaši Srpca poraženi su juče u Sportskoj dvorani 9. Januar u Srpcu u Prvom kolu Kup takmičenja RS od ekipe Mladosti iz Banjaluke rezultatom 27:35 .Bila je ovo prva utakmica srbačkih rukometaša nakon zimske pauze, u kojoj su u prvom poluvremenu pružili dobar otpor prvoligašu iz Banjaluke, ali je u

Sport

Održan prvi proljećni turnir u malom fudbalu

Pobjednik prvog proljećnog turnira u malom fudbalu koji je održan u sportskoj dvorani “9. januar” u Srpcu je ekipa Veterani FK Sloga Srbac. U finalnoj utakmici Veterani su savladali ekipu FK Mladi Krajišnik iz Kukulja rezultatom 3:1. Treće mjesto osvojila je ekipa FK Polet iz Sitneša. Organizatori turnira bili su

Sport

Prvi proljetni turnir u malom fudbalu u Srpcu

U organizaciji Centra za kulturu i sport Srbac i Opštinskog fudbalskog saveza Srbac u subotu, 27. februara, u Sportskoj dvorani ,,9. januar” u Srpcu po prvi put biće organizovan proljetni turnir u malom fudbalu. Kako nam je rekao direktor Centra Radovan Mitraković na turniru će učestvovati 6 ekipa koje su