Sport

Poraz Sloge u Srpcu od Gorice iz Šipova

Fudbaleri Gorice iz Šipova pobijedili su domaću Slogu u Srpcu rezultatom 3:2, u 18. kolu Druge lige Republike Srpske, grupa zapad. Sloga je povela golom Slavena Karamehića sa bijele tačke u 26. minutu. U nastavku utakmice gosti postižu tri pogotka. U prvom minutu sudijske nadoknade konačni rezultat postavio je mladi

PROČITAJ VIŠE
Sport

Mladi srbački fudbaleri u polufinalu futsal lige RS U-19

Proteklog  vikenda odigrane su utakmice u  futsalu  u A grupi Futsal lige FSRS u kategoriji do 19 godina  u kojoj nastupa I Klub malog fudbala Srbac! U prvoj utakmici  protiv Fudbalskog kluba  Borac Banja Luka , u napetoj utakmici  srpčani su izgubili rezultatom 2:3. U drugom meču, protiv ekipe

Sport

KMF Srbac formirao juniorsku selekciju

Klub malog fudbala Srbac formirao je U19 selekciju koja se takmiči u juniorskoj ligi RS u futsalu. Mladi srbački fudbaleri svrstani su u ,,A” grupu sa jakim rivalima: Borcem iz Banja Luke, Jošavkom iz Čelinca i Obilićem iz Prnjavora. Proteklog vikenda u Prnjavoru odigrana su dva kola po balonskom sistemu.

Sport

Raspisan javni poziv za izbor najboljih sportista opštine Srbac

Organizacioni odbor manifestacije “Izbor sportiste opštine Srbac za 2023. godinu“ raspisao je danas javni poziv za izbor najboljih sportista Srpca u protekloj godini. Manifestacija će se održati u utorak 13. februara sa početkom u 18 časova u holu Centra srednjih škola „Petar Kočić“. Pozivaju se sportski klubovi i sportski radnici

Sport

Škola fudbala ,,Dream team” Srbac na turniru u Zagrebu

Škola fudbala “Dream Team” je uzela učešće na trodnevnom međunarodnom turniru Zagreba Kids Winter Trophy, koji se proteklog vikenda održavao u Zagrebu. Priliku da pokažu fudbalsko umijeće i da se bore za trofej imale su tri generacije dječaka 2010,2012. i 2013. godiste . Sve tri generacije su prošle grupnu fazu

Sport

Prva rekreativna liga u odbojci pobrala simpatije ljubitelja sporta

Prva rekreativna liga u odbojci ,,Srbac 2023“ završena je sinoć.  Prvo mjesto je osvojila ekipa ,,Bos-Kom” Gračanica, drugo  ,,Vodovod A” Gradiška, a treće mjesto ekipa ,,Bitange i princeza” Banja Luka. Za najkorisnijeg igrača proglašen je Adem Hadžibegić iz ekipe ,,Bos-Kom” Gračanica, a nagradu za fer-plej igru dobila je ekipa ,,Window

Sport

Završen jesenji dio prvenstva u Drugoj futsal ligi RS

Utakmicom sedmog kola Druge lige futsala RS između Kluba malog fudbala Srbac i ekipe Šampion iz Laktaša završen je jesenji dio prvenstva. U uzbudljivoj utakmici, gosti iz Laktaša zabilježili su pobjedu rezultatom 7:2. Predsjednik Kluba malog fudbala Srbac Željko Babić rekao je da je osnivanjem ovog kluba postignut cilj, afirmacija

Sport

Fudbalerke srbačke Sloge poražene u Trebinju

U utakmici posljednjeg kola jesenjeg dijela Prve lige RS za žene, ekipa srbačke Sloge je poražena minimalnim rezultatom 1:0 u Trebinju od ekipe Leotara. U nemogućim uslovima, na terenu na kojem je lakše odigrati vaterpolo utakmicu nego fudbal, djevojke su pružile maksimum te prvo poluvrijeme završava rezultatom 0:0. Iako je