Sport

Srbački rukometaši ostvarili treću pobjedu

Rukometaši Srpca stigli su do treće prvenstvene pobjede u Drugoj ligi Republike Srpske. Srpčani su u svim segmentima igre nadvisili ekipu Laktaša i zasluženo slavili sa 37:23. Nakon četiri kola Srbac je treći na tabeli sa 6 bodova. Lider je i dalje Borac M:Tel 2 iz Banjaluke koji ima maksimalan

PROČITAJ VIŠE
Sport

Sloga savladala Mladost sa 2:0

Fudbaleri srbačke Sloge savladali juče su na gostovanju Mladost iz Donje Slatine sa 2:0 a junak susreta bio je jedan od najboljih pojedinaca u dresu Sloge, Nikola Kopanja, koji se upisao u strijelce oba puta. Kopanja je doveo Slogu u vođstvo u 32. minutu a konačnih 2:0 postavio je u

Sport

Mladi Krajišnik poražen od ekipe Potkozarja

Mladi Krajišnik iz Kukulja poražen je kao domaćin od Potkozarja iz Aleksandrovca sa 2:0 i nakon 12 odigranih kola zauzima sedmo mjesto na tabeli Područne lige Gradiška sa 19 bodova. Na tabeli vodi Kozara iz Turjaka sa 28, na drugom je Torpedo iz Cerovljana sa 25 a na trećem 13

Sport

Još jedan poraz srbačke Sloge

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su juče na domaćem terenu od šamačkog Borca sa 2:1, a gol odluke pao je u posljednjim trenucima meča. Borac je poveo u 8. minutu pogotkom Igora Susakovića ali je dvadesetak minuta kasnije Nikola Kopanja poravnao na 1:1. Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor a

Sport

Mladi Krajišnik poražen na gostovanju kod Kalema

U 11. kolu Područne lige Gradiška, ekipa Mladog Krajišnika poražena je na gostovanju u Trebovljanima od Kalema sa 4:1. Kukuljčani su nakon četvrtog prvenstvenog poraza pali na šesto mjesto i trenutno imaju 19 bodova. Lider na tabeli je Kozara iz Turjaka sa 25 bodova. Narednog vikenda Mladi Krajišnik će dočekati

Sport

Sloga poražena na gostovanju u Čelincu

10. kolo Druge lige zapad: ČELINAC – SLOGA (SRBAC)  3:0 Ekipa Sloge iz Srpca poražena je danas u desetom kolu Druge lige zapad na gostovanju u Čelincu rezultatom 3:0. Domaćin je poveo u 10. minutu pogotkom Bobana Spasojevića a desetak minuta kasnije na 2:0 je povisio Rade DŽombić. Konačnih 3:0

Sport

Mladi Krajišnik zadržao petu poziciju na tabeli

10. kolo Područne lige Gradiška: MLADI KRAJIŠNIK (KUKULJE) – BORAC (ŠIBOVSKA)  2:2 Fudbaleri Mladog Krajišnika remizirali su danas na domaćem terenu sa Borcem iz Šibovske – 2:2 i sa osvojenim jednim bodom zadržali petu poziciju na tabeli Područne lige Gradiška. Ovo je bio prvi remi Kukuljčana u dosadašnjem toku prvenstva