Sport

Srbačka Sloga danas dočekuje fudbalere Krupe

U sklopu 1/16 finala KUP-a Fudbalskog saveza RS na gradskom stadionu u Srpcu voljom žrijeba, danas u 16.30 časova na rasporedu je utakmica između ,,Sloge” Srbac, člana Druge lige RS-grupa Zapad I FK,,Krupa” iz Krupe na Vrbasu. Klub ,,Krupa” je osnovan 1983. i takmiči se u Premijer ligi BiH. Prema

PROČITAJ VIŠE
Sport

Sloga stigla do vrijednog boda u Omarskoj

U petom kolu Druge lige grupa Zapad ekipa srbačke Sloge je osvojila bod na gostovanju u Omarskoj – 1:1.Sloga je prva došla do vođstva pogotkom Dušana Rakića u 18. minutu a tri minute kasnije Milan Vračar je poravnao rezultat.Do kraja susreta mreže su mirovale, ali je Sloga propustila nekoliko izglednih

Sport

Mladi Krajišnik ponovo lider na tabeli Područne lige Gradiška

Fudbaleri Mladog Krajišnika iz Kukulja stigli su do važne pobjede na gostovanju u Brestovčini gdje su savladali Omladinac sa 3:2. Četvrtom pobjedom u pet odigranih utakmica Kukuljčani su ponovo preuzeli lidersku poziciju u Područnoj ligi Gradiška. U narednom kolu Mladi Krajišnik će imati priliku da u susretu sa Poletom iz

Sport

UG ,, C.E.Z.A.R.“ organizuje turnir u stonom tenisu

Udruženje građana ,,C.E.Z.A.R.“ organizuje treći ljetni turnir u stonom tenisu, koji će biti održan u subotu, 12. septembra, na stadionu za male sportove u Srpcu. Turnir je otvoren za sve starosne kategorije, a broj učesnika je ograničen kako bi se ispoštovale preventivne  mjere  koje su na snazi zbog epidemiološke situacije.

Sport

Sloga Srbac došla do prvih bodova u novoj sezoni

Fudbaleri srbačke Sloge savladali su juče na domaćem terenu FК Brdo iz Hambarina sa 2:0 i tako zabilježili prvu pobjedu u novoj sezoni Druge lige zapad! U prvom poluvremenu mreže oba tima su mirovale, a dobru igru i terensku inicijativu naš drugoligaš je krunisao u nastavku meča kada je dvostruki

Sport

Čini me srećnim da pomažem klub gdje sam učinio prve fudbalske korake

Pred početak prvenstvene sezone ,nekoliko igrača i prijatelja FK“Sloga“ Srbac organizovali su akciju na uredjenju gradskog stadiona u Srpcu,a finansijsku podršku da stadion dobije ljepši izgled pružio je nekadašnji fudbaler Sloge,Stojan Čekić ,koji trenutno živi i radi u Holandiji.„Na ideju sam došao u razgovoru sa predsjednikom kluba,mojim velikim prijateljem Brankom

Sport

MLADI KRAJIŠNIK IZ KUKULJA LIDER PODRUČNE LIGE GRADIŠKA

Fudbaleri Mladog Krajišnika iz Kukulja odlično su započeli novu sezonu u Područnoj ligi Gradiška jer su u prve dvije utakmice ostvarili sigurne pobjede i trenutno se nalaze na liderskoj poziciji. U prvom kolu, Kukučani su na gostovanju deklasirali Borac iz Mašića sa 4:0 a proteklog vikenda su na domaćem terenu

Sport

PORAZI SLOGE NA STARTU DRUGE LIGE ZAPAD

Fudbaleri srbačke Sloge u prva dva kola nove sezone Druge lige RS, grupa zapad, pretrpjeli su poraze. U prvom kolu Sloga je poražena na gostovanju kod imenjaka iz Trna sa 2:1 dok je u drugom kolu, koje je odigrano proteklog vikenda, bolje od Srpčana bilo Jedinstvo iz Žeravice rezultatom 3:2.