Sport

Sloga stigla do novog boda

Proteklog vikenda odigrane su utakmice osmog kola Druge lige grupa Zapad. Sloga je na domaćem terenu rezultatom 3:1 savladala ekipu Progresa iz Kneževa, čime je se sa desete pozicije na tabeli pomjerila za jedno mjesto naprijed I sada se nalazi na devetom mjestu sa osam bodova. Pogotke za Slogu su

PROČITAJ VIŠE
Sport

Sloga poražena u Brodu

Tokom vikenda odigrane su utakmice 7.kola Druge lige grupa Zapad.  Rezultatom 2:1 Sloga je juče poražena na gostovanju u Brodu od ekipe OFK Polet 1926. Pogodak za Slogu postigao je Nikola Kopanja u 12.minuti utakmice, ali su 36.i 80. Minuti golove za protivnički tim dali slobodan Pejičić i Jovan Stolić,

Sport

Turnir u stonom tenisu u Srpcu okupio 23 učesnika

Udruženje građana “C.E.Z.A.R.” iz Srpca organizovalo je proteklog vikenda treći po redu LJetni turnir u stonom tenisu u kojem su učestvovala 23 takmičara. Turnir je održan na stadionu za male sportove u Srpcu uz primjenu epidemioloških mjera uzrokovanih pandemijom virusa korona. Učesnici su bili podijeljeni u tri starosne kategorije a

Sport

Sloga – Laktaši 2:0

Fudbaleri srbačke “Sloge” savladali su u subotu na Gradskom stadionu u Srpcu u šestom kolu Druge lige zapad , ekipu Laktaša sa 2:0.Sloga je do bodova stigla u drugom poluvremenu a prvi pogodak postigao je Goran Zelenac u 60. minutu. Pobjedu našeg drugoligaša ovjerio je Nikola Кopanja u 84. minutu.U

Sport

Srbačka Sloga danas dočekuje fudbalere Krupe

U sklopu 1/16 finala KUP-a Fudbalskog saveza RS na gradskom stadionu u Srpcu voljom žrijeba, danas u 16.30 časova na rasporedu je utakmica između ,,Sloge” Srbac, člana Druge lige RS-grupa Zapad I FK,,Krupa” iz Krupe na Vrbasu. Klub ,,Krupa” je osnovan 1983. i takmiči se u Premijer ligi BiH. Prema