Sport

Mladi Krajišnik savladao Polet u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Mladog Krajišnika iz Kukulja ostvarili su juče pobjedu na domaćem terenu u susretu sa Poletom iz Elezagića rezultatom 1:0 u utakmici 22. kola Područne lige Gradiška.Na terenu je viđena velika borba jer je pobjeda bila imperativ za obje ekipe, Kukuljčanima da se iskupe za slabije rezultate u prethodnim kolima,

PROČITAJ VIŠE
Sport

Rukometaši Srpca poraženi od Borca 2

U 21. kolu Druge rukometne lige Republike Srpske ekipa Srpca poražena je danas u Banjaluci od Borac m:tela 2 rezultatom 39:33. Bila je ovo pretposljednja utakmica Srpčana u ovoj sezoni i do kraja prvenstva ostalo je da odigraju još samo odgođenu utakmicu 17. kola protiv Leotara 2 iz Trebinja, dok

Sport

Srpčanke ubjedljive u Rogatici protiv Mladosti

U 10. kolu Prve lige Republike Srpske, fudbalerke srbačke Sloge savladale su juče na gostovanju u Rogatici ekipu Mladosti rezultatom 5:0. Sloga je završila sav posao već u prvom poluvremenu koga su okončale rezultatom 4:0 a strijelci su bili Nataša Ivković u 5. i 41. minutu i Andrea Ivanović u

Sport

Fudbaleri Sloge pobjedili ekipu Poleta sa 1:0

U 26. kolu Druge lige zapad fudbaleri srbačke Sloge savladali su na domaćem terenu Polet 1926 iz Broda rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Goran Zelenac u 65. minutu na asistenciju Predraga Travara. Zelenac je nakon utakmice rekao da je njihova ekipa bila u grču, što je donekle

Sport

Mladi Krajišnik poražen u Turjaku

U 21. kolu Područne lige Gradiška ekipa Mladog Krajišnika iz Kukulja poražena je juče na gostovanju kod Kozare iz Turjaka rezultatom 2:1. Nakon prošlonedjeljne pobjede nad aktuelnim liderom Torpedom, Kukuljčani nisu uspjeli napraviti još jedno iznenađenje, iako su pružili dobar otpor favorizovanom protivniku. Torpedo je prvi na tabeli sa 44

Sport

Rezultati 15. kola Opštinske lige Laktaši-Prnjavor-Srbac

Tamaris (Mrčevci) – Polet (Mali Sitneši) 1:0 Crvena zemlja (Nova Ves) – OFK Nožičko (Nožičko) 2:4 Budućnost (Donji Galjipovci) – Bratstvo (Povelič) 3:0 Milan (Kosjerovo) – Obilić PP (Kladari) 1:0 Vrbas (Prijebljezi) – Mladost (Bajinci) 3:3 Na tabeli vodi Milan sa 32 a drugi je Tamaris sa 30 bodova. Budućnost

Sport

Visok poraz Sloge u Žeravici

Fudbaleri srbačke Sloge pretrpjeli su danas ubjedljiv poraz na gostovanju u Žeravici kod ekipe Jedinstva rezultatom 5:1 u okviru 25. kola Druge lige zapad. Sloga je na ovoj utakmici prva stigla do prednosti u 19. minutu kada je nakon slobodnog udarca i lopte koja se odbila od prečku Stefan Šervel

Sport

Fudbalerke Sloge savladale ekipu Ljubića sa 7:1

U devetom kolu Prve lige Republike Srpske fudbalerke Sloge juče su na domaćem terenu uvjerljivo savladale ekipu Ljubića iz Prnjavora rezultatom 7:1. Pod vođstvom novog trenera Branimira Dabića, Srpčanke su prikazale dobru i lepršavu igru punu sjajnih poteza. Sloga je povela u 11. minutu a strijelac je bila Tea Novaković.

Sport

Sjajan rezultat srbačkih stonotenisera na turniru u Ilijašu

U Ilijašu je 29. i 30.aprila održan Međunarodni memorijalni turnir u stonom tenisu”Fikret Fazlic -“Fikro” na kojem je učešće uzeo i OSTK”Srbac”. Na turniru se takmicilo u omladinskim, seniroskoj i u kategorijama veterana. Članovi Omladinskog stonoteniskog kluba“Srbac” i ovaj put su postigli odlične rezultate od kojih izvajamo Mateja Topalovića koji

Sport

Odigrano drugo kolo Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Srbac

U srijedu, 3. maja, odigrane su utakmice drugog kola Kupa Opštinskog fudbalskog saveza Srbac u kojima su postignuti sljedeći rezultati: Sloga (Srbac) – Bratstvo (Povelič) 6:0 OFK Nožičko – OFK Obilić PP (Kladari) 2:4 U ovom kolu bila je slobodna ekipa Mladog Krajišnika iz Kukulja. OFK Obilić PP je jučerašnjom