Sport

Poraz Sloge na gostovanju u Dubravama

9. kolo Druge lige zapad: DUBRAVE – SLOGA (SRBAC)   2:0 Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su danas na gostovanju kod Dubrava sa 2:0. Oba pogotka postignuta su u prvom dijelu utakmice, iz jedanaesterca, a precizan sa bijele tačke u u 13. i 31. minutu bio je Slaviša Vukajlović. U sudijskom vremenu

PROČITAJ VIŠE
Sport

Mladi Krajišnik poražen od Torpeda rezultatom 4:1

9.kolo Područne lige Gradiška: TORPEDO (CEROVLJANI) – MLADI KRAJIŠNIK (KUKULJE) 4:1 Mladi Krajišnik iz Kukulja poražen je danas na gostovanju u Cerovljanima od Torpeda sa 4:1. Ovo je treći ovosezonski poraz Kukuljčana u devet odigranih utakmice Područne lige Gradiška i trenutno se nalaze na 5. mjestu sa 18 bodova. U

Sport

Planinari Videte aktivnosti realizuju na području naše opštine

Bez obzira što ljeto prolazi i dolaze hladniji dani, Članovi Planinarskog društva ,,Videta“ Srbac nastavljaju sa svojim aktivnostima, uz poštovanje preporučenih mjera u cilju sprečavanja širenja virusa korona. Tokom septembra, članovi Videte su organizovali druženje u Donjim Srđevićima na koje je došlo oko 40 plannara, među kojim su bili i

Sport

Bronza za Stefana Gavranovića na karate kupu u Modriči

Desetogodišnji karatista Stefan Gavranović iz Srpca ostvario je novi uspjeh osvojivši bronzanu medalju u katama na kup takmičenju “Ujedinjeni karate stilskih federacija” koji je proteklog vikenda održan u Modriči. Stefan se takmičio u konkurenciji karatista uzrasta do 11 godina a nastupio je kao član Kluba borilačkih sportova Modriča. Pored takmičenja,

Sport

Mladost iz Bajinaca na čelu Opštinske lige Laktaši-Srbac-Prnjavor

U četvrtom kolu Opštinske lige Laktaši-Srbac-Prnjavor koje je odigrano proteklog vikenda postignuti su sljedeći rezultati: Borac (Maglajani) – Budućnost (Donji Galjipovci) 1:3 OFK Nožičko – Bratstvo (Povelič) 0:4 Mladost (Bajinci) – Polet (Mali Sitneši) 1:0 Vrbas (Prijebljezi) – Milan (Kosjerovo) 1:1 Nakon četiri kola Mladost ima maksimalan učinak od četiri

Sport

Sloga stigla do novog boda

Proteklog vikenda odigrane su utakmice osmog kola Druge lige grupa Zapad. Sloga je na domaćem terenu rezultatom 3:1 savladala ekipu Progresa iz Kneževa, čime je se sa desete pozicije na tabeli pomjerila za jedno mjesto naprijed I sada se nalazi na devetom mjestu sa osam bodova. Pogotke za Slogu su

Sport

Sloga poražena u Brodu

Tokom vikenda odigrane su utakmice 7.kola Druge lige grupa Zapad.  Rezultatom 2:1 Sloga je juče poražena na gostovanju u Brodu od ekipe OFK Polet 1926. Pogodak za Slogu postigao je Nikola Kopanja u 12.minuti utakmice, ali su 36.i 80. Minuti golove za protivnički tim dali slobodan Pejičić i Jovan Stolić,