Sport

Još jedan poraz srbačke Sloge

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su juče na domaćem terenu od šamačkog Borca sa 2:1, a gol odluke pao je u posljednjim trenucima meča. Borac je poveo u 8. minutu pogotkom Igora Susakovića ali je dvadesetak minuta kasnije Nikola Kopanja poravnao na 1:1. Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor a

PROČITAJ VIŠE
Sport

Mladi Krajišnik poražen na gostovanju kod Kalema

U 11. kolu Područne lige Gradiška, ekipa Mladog Krajišnika poražena je na gostovanju u Trebovljanima od Kalema sa 4:1. Kukuljčani su nakon četvrtog prvenstvenog poraza pali na šesto mjesto i trenutno imaju 19 bodova. Lider na tabeli je Kozara iz Turjaka sa 25 bodova. Narednog vikenda Mladi Krajišnik će dočekati

Sport

Sloga poražena na gostovanju u Čelincu

10. kolo Druge lige zapad: ČELINAC – SLOGA (SRBAC)  3:0 Ekipa Sloge iz Srpca poražena je danas u desetom kolu Druge lige zapad na gostovanju u Čelincu rezultatom 3:0. Domaćin je poveo u 10. minutu pogotkom Bobana Spasojevića a desetak minuta kasnije na 2:0 je povisio Rade DŽombić. Konačnih 3:0

Sport

Mladi Krajišnik zadržao petu poziciju na tabeli

10. kolo Područne lige Gradiška: MLADI KRAJIŠNIK (KUKULJE) – BORAC (ŠIBOVSKA)  2:2 Fudbaleri Mladog Krajišnika remizirali su danas na domaćem terenu sa Borcem iz Šibovske – 2:2 i sa osvojenim jednim bodom zadržali petu poziciju na tabeli Područne lige Gradiška. Ovo je bio prvi remi Kukuljčana u dosadašnjem toku prvenstva

Sport

Poraz Sloge na gostovanju u Dubravama

9. kolo Druge lige zapad: DUBRAVE – SLOGA (SRBAC)   2:0 Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su danas na gostovanju kod Dubrava sa 2:0. Oba pogotka postignuta su u prvom dijelu utakmice, iz jedanaesterca, a precizan sa bijele tačke u u 13. i 31. minutu bio je Slaviša Vukajlović. U sudijskom vremenu

Sport

Mladi Krajišnik poražen od Torpeda rezultatom 4:1

9.kolo Područne lige Gradiška: TORPEDO (CEROVLJANI) – MLADI KRAJIŠNIK (KUKULJE) 4:1 Mladi Krajišnik iz Kukulja poražen je danas na gostovanju u Cerovljanima od Torpeda sa 4:1. Ovo je treći ovosezonski poraz Kukuljčana u devet odigranih utakmice Područne lige Gradiška i trenutno se nalaze na 5. mjestu sa 18 bodova. U

Sport

Planinari Videte aktivnosti realizuju na području naše opštine

Bez obzira što ljeto prolazi i dolaze hladniji dani, Članovi Planinarskog društva ,,Videta“ Srbac nastavljaju sa svojim aktivnostima, uz poštovanje preporučenih mjera u cilju sprečavanja širenja virusa korona. Tokom septembra, članovi Videte su organizovali druženje u Donjim Srđevićima na koje je došlo oko 40 plannara, među kojim su bili i

Sport

Bronza za Stefana Gavranovića na karate kupu u Modriči

Desetogodišnji karatista Stefan Gavranović iz Srpca ostvario je novi uspjeh osvojivši bronzanu medalju u katama na kup takmičenju “Ujedinjeni karate stilskih federacija” koji je proteklog vikenda održan u Modriči. Stefan se takmičio u konkurenciji karatista uzrasta do 11 godina a nastupio je kao član Kluba borilačkih sportova Modriča. Pored takmičenja,

Sport

Mladost iz Bajinaca na čelu Opštinske lige Laktaši-Srbac-Prnjavor

U četvrtom kolu Opštinske lige Laktaši-Srbac-Prnjavor koje je odigrano proteklog vikenda postignuti su sljedeći rezultati: Borac (Maglajani) – Budućnost (Donji Galjipovci) 1:3 OFK Nožičko – Bratstvo (Povelič) 0:4 Mladost (Bajinci) – Polet (Mali Sitneši) 1:0 Vrbas (Prijebljezi) – Milan (Kosjerovo) 1:1 Nakon četiri kola Mladost ima maksimalan učinak od četiri