Sport

Pobjeda rukometaša Srpca na startu sezone

U prvom kolu Druge lige RS za rukometaše ekipa Srpca sinoć je u sportskoj dvorani ,,9 januar „ u Srpcu upisala pobjedu nad ekipom ,,Borac 2 „ iz Banjaluke rezultatom 31:28. Novi trener srbačkih rukometaša Danko Ignjatić kaže da je zadovoljan pobjedom ali da je pred njegovom ekipom još mnogo

PROČITAJ VIŠE
Sport

Sloga izbacila Omarsku

Omarska je doživjela još jedan poraz, ovaj put u okviru 1/16 finala Kupa “dr Milan Jelić” poražena je na gostovanju u Srpcu od Sloge sa 1-0. Omarska protiv drugoligaša iz Srpca faktički nije stvorila ni jednu šansu za 90 minuta, nije uspjela ni fizički izdominirati iako je domaćin nastupio sa

Sport

Srebrna medalja za Dream Team na turniru u Petrinji

Polaznici Škole fudbala Dream Team iz Srpca, generacija 2013, učestvovali su proteklog vikenda na turniru u Petrinji gdje su osvojili srebrnu medalju. Iako znatno oslabljeni, bez prvog golmana, mladi srbački fudbaleri su prošli takmičenje u grupi, četvrtfinale i polufinale bez primljenog gola a u finalu su imali manjak sportske sreće

Sport

Remi Sloge protiv Proletera iz Teslića

U drugom kolu Druge lige Zapad, fudbaleri srbačke Sloge remizirali su na domaćem terenu protiv Proletera iz Teslića – 2:2. Strijelci za Slogu bili su Igor Nježić I Predrag Travar. Utakmica je bila dosta tvrda, nervozna i sa jedne i sa druge strane. Po poluvrijeme pripalo je svakoj ekipi, prvo

Sport

ZASLUŽEN TRIJUMF SRBAČKE SLOGE

Fudbaleri srbačke Sloge napravili su iznenađenje, pošto su slavili u gostima, kod favorizovane ekipe Brda minimalnim rezultatom 0-1.Strijelac pobjedonosnog gola bio je Predrag Travar u 40 minutu utakmice.Epitet igrača utakmice ponio je mladi golman Sloge Nemanja Smiljanić koji je u nekoliko navrata maestralno reagovao i sačuvao svoj gol.Domaći su imali

Sport

Fudbalski turnir ,,Nožičko2023″narednog vikenda

U Organizaciji OFK Nožičko , narednog vikenda , tj. u subotu 26 i u nedelju 27.avgusta na stadionu u Nožikčom biće održan turnir u fudbalu ,, Nožičko 2023“.Pored domaće ekipe Omladinskog fudbalskog kluba Nožičko na turniru će nastupiti i ekipe Bratstvo iz Poveliča, Mladost iz Seferovaca i Vilusi iz istoimenog

Sport

Basket fest i Male olimpijske igre u subotu, 26. avgusta u Razboju

Na igralištu Osnovne škole „Dositej Obradović” u Razboju u subotu, 26. avgusta, u organizaciji asocijacije ”Sport kao način života”, po drugi put će se održati internacionalni turnir “Basket fest” koji se igra na posebnoj podlozi i posebnom ambijentu.Od 15 časova planiran je start grupne faze takmičenja 3 x 3 basketa

Sport

U nedjelju 27.avgusta U Srpcu turnir u uličnom basketu

U organizaciji Omladinskog savjeta opštine Srbac u nedjelju 27.avgusta u centru našeg grada na Trgu boraca Omladinski savjet Opštine Srbac po prvi put organizuje turnir u uličnom basketu.„Ulični basket je standardizovan od strane Međunarodne košarkaške federacije FIBA i prepoznat je kao olimpijski sport.Ulični basket je izrazito dinamičan sport i verujem