ZASLUŽEN TRIJUMF SRBAČKE SLOGE

Fudbaleri srbačke Sloge napravili su iznenađenje, pošto su slavili u gostima, kod favorizovane ekipe Brda minimalnim rezultatom 0-1.Strijelac pobjedonosnog gola bio je Predrag Travar u 40 minutu utakmice.Epitet igrača utakmice ponio je mladi golman Sloge Nemanja Smiljanić koji je u nekoliko navrata maestralno reagovao i sačuvao svoj gol.Domaći su imali i penal u 15. minuti, ali je Smiljanić odbranio penal Marmatu i tako obezbijedio tri boda svojoj ekipi.Nakon utakmice Nemanja Smiljanić nam je rekao:”Utakmica sa dosta šansi u prvom poluvremenu, prije svega za domaćina. Poslije propuštenih dobrih prilika i ne realizovanog penala, kažnjeni su. Preko kontre uspjeli smo postići pogodak. U drugom poluvremenu smo uglavnom igrali zatvoreno i oprezno. Sve u svemu čvrsta utakmica koju smo na kraju dobili”.U sledećem kolu u Srpcu gostuje ekipa Proletera iz Teslića. Utakmica se igra na Gradskom stadionu u subotu 26. avgusta sa početkom u 17 časova.