Ubjedljiva pobjeda Sloge za oproštaj od domaće publike

Na oproštaju od domaće publike za ovu sezonu, ekipa srbačke Sloge je na domaćem terenu ostvarila ubjedljivu pobjedu nad Poletom 1926 iz Broda – 7:1.

Mrežu gostiju načeo je Vedran Nježić u 19. minutu a minut kasnije autogol je postigao Srećko Grozdanić. Predrag Pralica je u 35. minutu povisio na 3:0 a do kraja prvog poluvremena Polet je smanjio prednost na 3:1 pogotkom Bojana Ignjatića. U nastavku je na terenu postojao samo domaći tim. Sloga je preko Gorana Burazora u 48. minutu postigla četvrti pogodak a do kraja utakmice u strijelce su se ponovo upisali Predrag Pralica u 55. i Vedran Nježić u 61. minutu, da bi konačnih 7:1 postavio Nikola Vajukić u 73. minutu.Srpčani su pokazali da protivnici teško dolaze do bodova kada igraju u kompletnom sastavu, a u prethodnim utakmicama imali su dosta problema sa povredama i izostancima.

Na tabeli Druge lige zapad vodeći su Laktaši sa 80 bodova a Sloga je na desetom mjestu sa 40.

U posljednjem kolu Srpčani gostuju kod ekipe Čelinca a utakmica se igra u nedjelju 5. juna u 17.30 časova.

SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, N.Vajukić, V.Nježić, Burazor (od 60. Šumar), I.Nježić, Jaćimović (od 60. Grgec), R.Zelenac, Pralica, G.Zelenac, Maletić.

POLET 1926 (BROD): Lučanović, Pejičić, Petrić, Đekanović, Bardak, S.Grozdanić, Tešanović (od 64. Vukičević), Ignjatić, Kolunija, M.Grozdanić, Jovičić.