U finalu gradskog turnira Policijska stanica Srbac i Auto otpad Ćeto

Gradski turnir u malom fudbalu “Srbac 2022” nakon 12 dana i 38 odigranih utakmica večeras ulazi u završnicu.
Za titulu će se boriti Policijska stanica Srbac koja je u sinoćnjem polufinalu sa 1:0 savladala Mladi Krajišnik, dok je istim rezultatom Auto otpad Ćeto bio bolji od ekipe Cablexa.
Utakmica za treće mjesto u kojoj se sastaju Mladi Krajišnik i Cablex počinje u 20.30 časova a finale između Policijske stanice Srbac i Auto otpada Ćeto je u 21.15 časova.
Obje ekipe koje se sastaju u finalu bile su dominantne od početka turnira i stigle su do završnice bez poraza.
Policijska stanica Srbac je u B grupi savladala Pub Eight sa 6:2, Imperio sa 5:2 i Cablex sa 5:1 osvojivši prvo mjesto i direktan plasman u četvrtfinale gdje su izbacili Bratstvo iz Poveliča sa 6:2 a zatim i Mladi Krajišnik u polufinalu sa 1:0.
Auto otpad Ćeto je takođe osvojio prvo mjesto u grupnom takmičenju u C grupi gdje je savladao Motel Hrast sa 2:0, Bratstvo iz Poveliča sa 4:2 i Motel Ćubić službenim rezultatom 3:0 jer se ova ekipa nije pojavila na utakmici. U četvrtfinalu su bili bolji od Elektrokrajine sa 2:0 a u polufinalu od Cablexa sa 1:0.
Posjetioce očekuju dobre fudbalske predstave pa se pozivaju građani da dođu i prisustvuju završnici najstarije sportske manifestacije u našoj opštini.
Nagrada za prvo mjesto iznosi 3000 KM, drugo 1500 KM a treće 500 KM. Pokrovitelj turnira je Opština Srbac.