Treća uzastopna pobjeda fudbalera srbačke Sloge

Ekipa srbačke Sloge savladala su juče na domaćem terenu Dubrave sa 3:0 čime su ostvarili treću uzastopnu pobjedu u proljećnom dijelu prvenstva.

Dvostruki strijelac bio je Jovan Remić u 10. i 80. minutu a jedan pogodak postigao je Predrag Travar u 53. minutu.

Sloga je u potpunosti dominirala na ovoj utakmici i zasluženo osvojila sva tri boda a trenutno je uz Jedinstvo iz Žeravice i Proleter iz Teslića jedina ekipa koja je u nastavku drugoligaške sezone ostvarila sve tri pobjede.

Na tabeli vodi Borac iz Кozarske Dubice sa 44 boda a Sloga je trenutno na sedmom mjestu sa 25 bodova.

U narednom kolu srbački drugoligaš gostuje kod Brda iz Hambarina a utakmica se igra u nedjelju 2. aprila sa početkom u 15.30 časova.

SLOGA (Srbac): Dabić, Zukanović, Cvijetić (od 85. Ačić), Кaramehić, Todorić, I.Njažić, Šervel (od 85. Đukanović), R. Zelenac (od 70. Đurđić), Remić (od 81. G. Zelenac), Travar, Кondić.

DUBRAVE: Vasić, D.Кisin (od 56. Кvrgić), Lukajić, Sanjicki, Šakić (od 81. Malešević), Tomičić (od 76. Nikić), Radosavac, Grujić, Šikuljak (od 56. Savanović), B.Кisin, Malbašić.