Srpčanke ubjedljive u Rogatici protiv Mladosti

U 10. kolu Prve lige Republike Srpske, fudbalerke srbačke Sloge savladale su juče na gostovanju u Rogatici ekipu Mladosti rezultatom 5:0.

Sloga je završila sav posao već u prvom poluvremenu koga su okončale rezultatom 4:0 a strijelci su bili Nataša Ivković u 5. i 41. minutu i Andrea Ivanović u 13. i 31. minutu.

U nastavku utakmice u strijelce se upisala i Andrea Ignjatić u 76. minutu.

Nakon duže pauze zbog povrede, u ekipu Sloge se vratila Višnja Sančanin koja je ušla u igru u drugom poluvremenu zamijenivši Goranu Cvjetković na terenu.

Sloga se nakon druge uzastopne pobjede popela na treće mjesto sa 15 bodova. Na tabeli vodi Sloga iz Prijedora sa 19 bodova i utakmicom manje.

Na listi najboljih strijelaca Prve lige RS trenutno vodi Nataša Ivković iz srbačke Sloge sa 12 postignutih pogodaka a iza nje je Melina Sarajlić iz Sloge iz Prijedora sa 11 pogodaka.

U narednom kolu igra se derbi između srbačke i prijedorske Sloge a utakmica je na rasporedu u subotu 20. maja sa početkom u 17 časova.

ŽFК MLADOST (ROGATICA): Janković, Pušonja, Jovičić, Nerić (od 46. Ljubinac), Obradović (od 69. Кozić), Racković, Božović, Nikolić, Petrović, Ristović, Кojić.

ŽFК SLOGA (SRBAC): Biondić, Gojković, Cvjetković (od 46. Sančanin), Bajić, Bosnić, Кnežević, Ivanović (od 72. Vučenović), Mitraković, Vasiljević, Ivković, Ignjatić.