Srđana Oljača pobjednica klupskog turnira Teniskog kluba Srbac

Na terenima Teniskog kluba Srbac proteklog vikenda održan je klupski turnir za starije članove ovog kluba u konkurenciji od 14 do 16 godina . U konkurenciji 15 takmičara prvo mjesto osvojila je Srđana Oljača koja je u finalu bila bolja od Danijela Škeljića i slavila rezultatom 2:0 u setovima. Treće mjesto pripalo je Momčilu Vučenoviću.Kako nam je rekla Veronika Vukotić trener teniskog kluba Srbac nakon održanog turnira podijeljene su i diplome za 10 novih članova kluba koji su uspješno završili školu tenisa. Prema njenim riječima Teniski klub Srbac trenutno broji 40 članova , uzrasta od 6 do 16 godina i u planu imaju da od septembra uzmu aktivno učešće na turnirima iz kalendara Teniskog saveza BiH, a prvi takav turnir je u Tuzli u septembru mjesecu.Pored toga u planu je i organizovana posjeta za sve članove kluba turniru Srpska Open koji se igra u Banjaluci od 22 avgusta.Teniski klub Srbac poziva svu zainteresovanu djecu da postanu članovi ovog kluba i da tako razviju svoj sportski duh i kvalitetno utroše svoje slobodno vrijeme.