Sloga poražena sa 3:1

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na proteklog vikenda na gostovanju kod Jedinstva iz Žeravice sa 3:1.

Domaćin je prvi došao u vođstvo u 15. minutu pogotkom Miloša Kukića a izjednačio je Predrag Lotinja sedam minuta kasnije.

Do kraja prvog poluvremena Jedinstvo je ponovo stiglo do prednosti, a strijelac je u 43. minutu bio Stefan Kršić, bivši prvotimac Sloge. Kršić je bio u pregovorima da ponovo pređe u Slogu ali je ipak odlučio da pojača tim iz Žeravice u proljećnom dijelu sezone.

Šest minuta prije kraja utakmice, kapiten Jedinstva Ognjen Škorić postavio je konačnih 3:1.

Nakon 15 odigranih kola Sloga je na desetom mjestu sa 16 bodova. Narednog vikenda na Gradski stadion u Srpcu stiže drugoplasirani tim prvenstva, Sloboda iz Mrkonjić Grada, a utakmica se igra u subotu 20. marta sa početkom u 14:30 časova.