Sloga poražena od Čelinca

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su proteklog vikenda na gradskom stadionu u Srpcu od ekipe Čelinca rezultatom 2:1.

Očekivalo se da će Sloga nastaviti dobru seriju i osvojiti sva tri boda jer je ušla u dobru formu na startu proljećnog dijela prvenstva sa tri pobjede i jednim remijem ali su gosti na kraju odnijeli sav plijen.

Čelinac je prvi stigao do vođstva u 26. minutu pogotkom Miloša Kuzmanovića a svega dva minuta kasnije izjednačio je Predrag Travar.

Od 57. minuta gosti su igrali sa igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Mladen Orašanin, međutim Sloga to nije uspjela iskoristiti. U 89. minutu Čelinac postiže i drugi pogodak a strijelac je bio Jovan Dubravac. Do kraja susreta mreže se nisu tresle tako da su gosti stigli do vrijedne pobjede.

Nakon 20 odigranih utakmica Sloga je deseta na tabeli Druge lige zapad sa 26 bodova a u narednom kolu gostuje kod Borca iz Šamca. Utakmica se igra u subotu 15. aprila sa početkom u 16 časova.

SLOGA (Srbac): Dabić, Zukanović, V.NJežić (od 38. Cvijetić), Karamehić, Todorić, I.NJežić, Šervel, Remić, Travar, G.Zelenac (od 79. R.Zelenac), Kondić.

ČELINAC: Jović, Rađenović, Amidžić, Dubravac, Kuzmanović, Tomić, Orašanin, Jusić (od 74. Krminac), Bajić, Knežević (od 79. Materić), Babić (od 68. Subić).