Sloga poražena od Borca iz Kozarske Dubice

U 27. kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge juče su pretrpjeli poraz u Kozarskoj Dubici od lidera prvenstva Borca rezultatom 4:0.Borac je poveo već u 7. minutu pogotkom Stefana Tomaša iz jedanaesterca a isti igrač povisio je u 45. minutu na 2:0. Sedam minuta prije kraja Aleksandar Jaćimović postigao je treći pogodak za svoj tim a svega minut kasnije Kolumbijac u dresu Borca, DŽon Sebastian Palasios Kampaz, postavio je konačan rezultat.Ovom pobjedom Borac se učvrstio na prvom mjestu Druge lige zapad i najozibljniji je kandidat za osvajanje titule i ulazak u Prvu ligu Srpske. Sloga je trenutno na desetom mjestu sa 36 bodova.Do kraja prvenstva ostale su još tri utakmice. U narednom kolu Sloga dočekuje banjalučki BSK a ovaj susret na rasporedu je u nedjelju 21. maja na gradskom stadionu u Srpcu sa početkom u 17 časova.BORAC (KOZARSKA DUBICA): Misimović, Bunić, Valensia, Pejičić (od 76. Kampaz), Blagojević (od 76. Lončar), Tomaš (od 85. Petraković), Kovačević (od 63. Jaćimović), Hinestroza, Gavrić, Janković, Pralica (od 63. Zec).SLOGA (SRBAC): Dabić, Ačić (od 76. Lazić), Šarić, Cvijetić (od 83. Milašinović), Karamehić, Todorić, I.NJežić, Šervel, Travar, G.Zelenac, Kondić.