Sloga osvojila sva tri boda u Šamcu

srbačke Sloge savladali su danas na gostovanju u Šamcu ekipu Borca rezultatom 2:0.

Srpčani su poveli već u 10. minutu pogotkom Jovana Remića a konačni rezultat postavio je Branimir Todorić u 75. minutu.

Sloga je na početku proljećne sezone ušla u seriju bez poraza, ali je prošlog vikenda ispustila pobjedu na domaćem terenu protiv Čelinca u posljednjim minutama utakmice. Ovom pobjedom srbački drugoligaš se ponovo vraća na pobjednički kolosijek.

Nakon 21. kola Sloga je deveta u Drugoj ligi zapad sa 29 bodova. Naredno kolo na rasporedu je već u srijedu 19. aprila kada će u Srpcu gostovati Sloga iz Trna a utakmica počinje u 16 časova.

BORAC (ŠAMAC): Maslić (od 78. Stojičić), Nišić, Jaćimović, Dakić (od 57. Pavlović), Dujmušić (od 78. Arsenić), Marčeta, Mićić, Sjenčić (od 59. Đurić), Pavlović, Pupčević, Blagojević.

SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, V.NJežić, Karamehić, Todorić, I.NJežić, Šervel, R.Zelenac, Remić, Travar, Kondić.