Sloga – Laktaši 2:0

Fudbaleri srbačke “Sloge” savladali su u subotu na Gradskom stadionu u Srpcu u šestom kolu Druge lige zapad , ekipu Laktaša sa 2:0.Sloga je do bodova stigla u drugom poluvremenu a prvi pogodak postigao je Goran Zelenac u 60. minutu. Pobjedu našeg drugoligaša ovjerio je Nikola Кopanja u 84. minutu.U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena isključen je Slogin prvotimac Emir Grbić ali su i Laktaši od 56. minute ostali sa igračem manje nakon što je crveni karton zaradio Andrej Ćetojević.

Sloga je neporažena već tri utakmice zaredom, ostvarivši dvije pobjede i jedan remi, zahvaljujući čemu je skočila na sedmo mjesto sa 7 bodova.

U narednom kolu Sloga gostuje u Brodu kod OFК Poleta 1926 a utakmica se igra u nedjelju 20. septembra sa početkom u 16 časova.