Sloga i Gorica podijelili bodove

U 24. kolu Druge lige zapad, fudbaleri Sloge remizirali su na domaćem terenu u Srpcu protiv Gorice iz Šipova rezultatom 1:1.

Gosti su u Srbac stigli kao favoriti jer trenutno zauzimaju drugu poziciju na tabeli a prvi su stigli i do vođstva, pogotkom Branka Pene u 54. minutu. Кonačan rezultat postavio je Slaven Кaramehić iz jedanaesterca u 68. minutu i tako objema ekipama donio po bod.

Sudija Nemanja Davidović iz Prijedora podijelio je čak 11 žutih kartona, od čega pet za Slogu a šest za Goricu, a čak osam je dodijelio u drugom poluvremenu što dovoljno govori kolika se bitka vodila na terenu u ovom dijelu utakmice.

Na tabeli vodi Borac iz Šamca sa 58 bodova a Gorica je i dalje druga sa 49 bodova. Sloga se popela na deseto mjesto sa 33 boda.

U narednom kolu Sloga gostuje kod Jedinstva iz Žeravice a utakmica se igra u subotu 6. maja sa početkom u 16.30 časova.

SLOGA (SRBAC): Dabić, Zukanović, V.Nježić, Кaramehić, Todorić, I.Nježić (od 87. Cvijetić), R.Zelenac, Remić (od 59. Šervel), Travar, G.Zelenac, Кondić.

GORICA (ŠIPOVO): Ilić, Peno, Halaba, Mitrić (od 81. Perak), Sivonjić, Čišija, R.Jović, Malinović, Džafer, Bogosavljević, M.Jović (od 73. Relja).