Rukometaši Srpca jesenji dio prvenstva u Drugoj rukometnoj ligi RS završili na trećem mjestu na tabeli

Rukometaši Srpca pobijedili su u gostima ORK Prijedor 2 sa više nego ubjedljivih 39:21. Bila je ovo ranije odgođena utakmica 9. kola m:tel Druge lige Republike Srpske koja je odigrana u Sportskoj dvorani „Mladost“ u Prijedoru. Već na poluvremenu gosti su vodili sa pet golova razlike, 17:12 te su na taj način najavili osvajanje cijelog plijena u ovom prvenstvenom okršaju.
U nastavku utakmice su zaigrali još efikasnije i na kraju su stigli do ubjedljivog trijumfa. Najefikasniji u pobjedničkom sastavu bili su Đorđe Đurić i Milovan Basurić koji su dali po devet golova, dok je u poraženom timu Damjan Radaković postigao sedam pogodaka.
Rukometaši Srpca prvi dio prvenstva tako su završili na trećem mjestu na tabeli sa 16 osvojenih bodova , tj. sa 3 boda zaostatka za ekipom Borac Mtel 2 I ekipom Kaluđera iz Banjaluke.