Rezultati utakmica područne lige Gradiška

Mladi Krajišnik stigao do prve pobjede

U četvrtom kolu Područne lige Gradiška, ekipa Mladog Krajišnika ugostila je danas u Kukuljama Bisere iz Čatrnje i ostvarila prvu pobjedu u novoj sezoni rezultatom 3:1.

Kukuljčani su ušli motivisano u današnju utakmicu sa željom da upišu sva tri boda jer su u prva tri kola zabilježili jedan remi i dva poraza.

Međutim, gosti su prvi stigli do prednosti i sa rezultatom 0:1 okončali prvo poluvrijeme.

U nastavku je Mladi Krajišnik zaigrao kao preporođen a šanse na utakmici su se nizale jedna za drugom. Golovima Mladena Ugrena, Slađana Božića i Miroslava Brkića, domaćin je na kraju preokrenuo rezultat i zasluženo zabilježio prvi ovosezonski trijumf.

Nakon četiri odigrana kola Mladi Krajišnik je deseti na tabeli sa četiri boda. Vodeća je Kozara iz Turjaka sa maksimalnih 12 bodova.

Narednog vikenda Kukuljčani gostuju kod Borca iz Mašića koji je pretposlednji na tabeli a utakmica se igra u nedjelju 18. septembra.