Prva liga RS: Fudbalerke Sloge poražene od BSK-Spartaka

U zaostaloj utakmici petog kola Prve lige Republike Srpske, fudbalerke Sloge iz Srpca poražene su u subotu na domaćem terenu od BSK-Spartaka 2013 iz Banjaluke rezultatom 2:1.
Banjalučanke su povele u 14. minutu preko Maše Inđić a Sloga je izjednačila u 54. minutu preko Andree Ivanović, najboljeg strijelca Prve lige u prošloj sezoni. Gošće su ipak uspjele stići do sva tri boda pogotkom Tamare Vukelić u 77. minutu.
Na tabeli vodi Sloga iz Prijedora sa 16 bodova a Srpčanke su na četvrtom mjestu sa 9 bodova.
Listu najboljih strijelaca trenutno predvodi Nataša Ivković iz Srpca sa 10 postignutih pogodaka.
Ove sedmice počinje proljećni dio sezone a Sloga će gostovati u Šamcu gdje se sastaje sa ekipom Borca. Utakmica se igra u subotu 29. aprila sa početkom u 16.30 časova.
SLOGA (SRBAC): Biondić, Turudija (od 46. Cvjetković), Gojković (od 76. Brković), Bajić, Bosnić, Knežević (od 67. Vučenović), Ivanović, Mitraković (od 76. Novaković), Ivković, Topić, Ignjatić.
BSK-SPARTAK 2013 (BANJA LUKA): Šunjka, Đukić, Batos (od 62. Bojanić), Vukelić, Gagić, Roljić, Vukmir, Majkić (od 46. Šušić), Kuzmanović (od 46. Vulić), Vrhovac, Inđić.