Prva liga Republike Srpske za žene: SLOGA POBJEDOM PROTIV MODRIČE IZBILA NA DRUGO MJESTO

U 14. kolu Prve lige Republike Srpske, fudbalerke Sloge juče su na gradskom stadionu u Srpcu savladale Modriču sa ubjedljivih 7:1.Igrač utakmice ponovo je bila Andrea Ivanović koja je postigla pet pogodaka.Ona se već u 2. minutu upisala u strijelce a minut kasnije na 2:0 je povisila Nataša Ivković. U 6. i 21. minutu Andrea postiže još dva gola i sa rezultatom 4:0 se otišlo na odmor.Sloga je i u drugom poluvremenu nastavila dominaciju. U 58. minutu Ivković povećava prednost na 5:0. Sedam minuta kasnije Ivanović postiže šesti a u 72. minutu i sedmi pogodak za Slogu.Počasni strijelac za Modriču bila je Mediha Velagić dva minuta prije kraja utakmice.Nakon nove blistave partije, Andrea Ivanović je sa 22 pogotka zadržala prvo mjesto najboljih strijelaca Prve lige Republike Srpske, koliko je postigla i Valentina Fedena iz ŽFК Banja Luka. Banjalučanke su na utakmici odigranoj u ponedjeljak sa čak 20:0 savladale Borac iz Šamca a Fedena je pet puta bila strijelac.Nakon 14 kola Banja Luka je prva sa maksimalna 33 boda dok je Sloga druga sa 19 koliko ima i BSК Spartak 2013 iz Banjaluke na trećem mjestu.Narednog vikenda Srpčanke su slobodne a u 16. kolu dočekaće na domaćem terenu, u derbiju kola, BSК Spartak 2013.SLOGA (SRBAC): Sančanin (od 82. Lončar), Ivković, Bosnić, Bajić, Кuzmić, Draganović (od 70. Racković), Ignjatić, Novaković, Nikolić, Ivanović, Mitraković.MODRIČA: Imširović, E.Dervišević, Brković, Vuković, Ilić, Lugonja, M.Dervišević, Mustafagić, Milutinović, Avdičević, Velagić.