PRVA LIGA REPUBLIKE SRPSKE ZA ŽENE Fudbalerke srbačke Sloge ispustile pobjedu u Modriči

U petom kolu Prve lige Republike Srpske za žene, ekipa srbačke Sloge poražena je juče u Modriči od istoimene ekipe sa 3:2.

Srpčanke su dva puta vodile na utakmici a strijelac oba pogotka bila je Gabrijela Ivanović.

Prvi gol za Slogu pao je u 8. minutu ali je kapiten Modriče, Tatjana Vidaković, izjednačila tri minute kasnije. Na samom kraju prvog poluvremena Gabrijela Ivanović ponovo dovodi Slogu u prednost i sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku je Modriča izjednačila u 61. minutu golom Medine Dervišević a do potpunog preokreta domaćin dolazi u 73. minutu drugim golom Vidakovićeve.

Nakon pet odigranih kola Sloga je na sedmom mjestu sa tri boda i utakmicom manje.

Na listi najboljih strijelaca Prve lige RS u dosadašnjem toku prvenstva, Gabrijela Ivanović iz srbačke Sloge je trenutno na drugom mjestu sa 6 pogodaka.

U narednom kolu Srpčanke dočekuju Slogu Kakmuž iz Petrova a utakmica se igra u nedjelju 24. oktobra.

Sastav Sloge u utakmici protiv Modriče:
Kuzmić, Milijašević, Sančanin, Trkulja, Novaković, Aleksić, Nikolić, Đukić, Vučenović, Todorović, Ivanović.