Prva liga Republike Srpske: Fudbalerke Sloge poražene u Prijedoru

U četvrtom kolu Prve lige Republike Srpske za žene ekipa srbačke Sloge poražena je na gostovanju kod Sloge iz Prijedora sa 4:0.
Utakmicu je obilježio veliki broj grešaka naših fudbalerki što su iskoristile domaće igračice i već u prvom poluvremenu postigle tri pogotka.
Srpčanke su početkom drugog dijela imale dobru priliku da smanje prednost ali je ostala neiskorištena i do kraja susreta nisu ozbiljnije ugrozile gol domaćina koji je postigao još jedan pogodak i ostvario zasluženu pobjedu.
Strijelci za Prijedorčanke bili su Nikolina Gnjatović u 11, Nina Latinović u 20, Melina Sarajlić u 27. i Una Milana Pjević u 75. minutu.
Srbačka Sloga je na drugom mjestu sa tri boda i utakmicom manje a vodeća je Sloga iz Prijedora sa maksimalnih devet bodova.
U narednom kolu u Srpcu gostuje BSК-Spartak 2013 iz Banjaluke a utakmica se igra na gradskom stadionu u subotu 15. oktobra sa početkom u 14.30 časova.
SLOGA (PRIJEDOR): Đurić, Sarajlić, Timarac, Daničić (od 80. Gnjatović), Pjević U.M. (od 80. Tadić), Gnjatović, Čaušević (od 60. Vukić), Кnežević (od 46. Malenčić), Latinović, Sajak, Pjević T.
SLOGA (SRBAC): Brković, Turudija, Nikolić (od 49. Cvjetković), Bosnić, Bajić, Sančanin, Novaković (od 87. Vučenović), Ignjatić, Ivković, Mitraković, Vasiljević (od 87. Кnežević).