Poraz fudbalera Sloge u Srpcu od Ljubića iz Prnjavora

U 13. kolu Druge lige Zapad, fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na domaćem terenu od Ljubića iz Prnjavora sa 4:3.
Gosti su poveli već u 9. minutu preko Aleksandra Žižka ,ali je Sloga izjednačila svega pet minuta kasnije pogotkom Radivoja Kojića.
Do kraja prvog poluvremena Žižak postiže i drugi pogodak, a u 44. minutu Stefan Grahovac povisio je prednost Ljubića na 3:1.
Sloga je uspjela da smanji prednost gostiju u 51. minutu, kada se u strijelce upisao kapiten Srđan Maletić, ali je Ljubić u 80. minutu uspio da postigne i četvrti pogodak preko Danka Segića.
Do kraja utakmice Sloga je uspjela tek da ublaži poraz pogotkom iz jedanaesterca koga je u 83. minutu realizovao Nikola Kopanja.
Sloga je trenutno 12. na tabeli sa 13 bodova, a u narednom kolu, koje se igra u nedjelju (10. novembra) od 13.30 časova, gostuje kod lidera na tabeli, Borca iz Kozarske Dubice.