Područna liga Gradiška: Mladi Krajišnik umalo do pobjede u Lamincima

Fudbaleri Mladog Krajišnika bili su na pragu iznenađenja u jučerašnjoj utakmici 10. kola Područne lige Gradiška koja je igrana u Lamincima.
Kukuljčani su umalo ostvarili pobjedu protiv favorizovanog domaćina koji je trenutno drugi na tabeli ali su poklekli u finišu susreta.
Prvo poluvrijeme pripalo je Mladom Krajišniku koji je pogotkom Slađana Božića poveo sa 1:0 a u nastavku je ekipa Laminaca pokušala da stigne do izjednačenja, ali su gosti uspješno zatvorili sve prilaze golu.
I kada se očekivalo da će sva tri boda otići u Kukulje, domaćin je u zadnjim trenucima uspio poravnati rezultat pogotkom sa bijele tačke.
“Ostaje žal što nismo stigli do pobjede jer smo u ovoj tvrdoj utakmici bili možda i bolja ekipa. Presudio je jedanaesterac koji je po opštem utisku bio pomalo diskutabilan ali šta je tu je, okrećemo se narednoj utakmici. Igramo sve bolje i nadam se da ćemo ostvariti naš cilj da se plasiramo u gornjio dio tabele”, rekao je sekretar kluba, Radojica Vidović.
Na tabeli Područne lige Gradiška vodi Torpedo iz Cerovljana sa 25 bodova a drugi su Laminci sa 21. Mladi Krajišnik je na sedmom mjestu sa 14 bodova.
U narednom kolu, koje se igra u nedjelju 30. oktobra, Kukuljčani su domaćini Potkozarju iz Aleksandrovca.