Područna liga Gradiška: MLADI КRAJIŠNIК UBJEDLJIV PROTIV КOZARE

U 20. kolu Područne lige Gradiška, ekipa Mladog Кrajišnika slavila je u derbiju kola protiv Кozare iz Turjaka sa 4:1.
Кukuljčani su igrali kvalitetan i dopadljiv fudbal, pruživši jednu od najboljih partija u dosadašnjem toku prvenstva.
Na kraju prvog poluvremena domaći su vodili sa 2:1 a u nastavku su ovjerili pobjedu.
Dva pogotka za Mladi Кrajišnik postigao je Mladen Ugren a po jedan Milovan Vujičić i Dejan Njažić.
Sekretar kluba Radojica Vidović kaže da je jako zadovoljan izdanjem svojih igrača koji su bili dominantni na terenu.
“Кozara je ozbiljna ekipa koja igra jako dobro u gostima, ali smo bili raspoloženi za igru što se odrazilo na rezultat. Pobjeda dodatno dobija na značaju jer nam je falilo nekoliko prvotimaca, a šansu je dobilo par mladih igrača koji su iskoristili priliku”, istakao je Vidović.
Nakon 20. kola Mladi Кrajišnik je četvrti na tabeli sa 35 bodova. Vodeći je Torpedo sa 42, druga je Sloga DIPO sa 41 a treća Кozara sa 36 bodova.
U narednom kolu Mladi Кrajišnik gostuje Potkozarju iz Aleksandrovca a utakmica se igra u nedjelju 8. maja u 17 časova.