Pobjeda Sloge za kraj jesenjeg dijela prvenstva u Drugoj ligi RS grupa zapad

Zanimljiv meč u posljednjem 15. kolu jesenjeg dijela drugoligaškog zapada Republike Srpske odigran je na Gradskom stadionu u Srpcu u kojem je domaća Sloga, poslije preokreta, pobijedila Jedinstvo iz Žeravice – 2:1

Iako su gosti poveli već u petoj minuti utakmice, golom Vladimira Gavrića, Srpčani su već do kraja prvog poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist. Na 1:1 izjednačio je Igor Nježić 15. minuti a konačan rezultat i pobjedu Slogi donio je Goran Zelenac u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Jesenji dio prvenstva fudbaleri Sloge završili su na 5. mjestu drugoligaške tabele .

Gradski stadion u Srpcu. Gledalaca: 30. Sudija: Srđan Landup (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Gavrić (5), 1:1 I. Njažić (15), 2:1 G. Zelenac (45+2). Žuti kartoni: Cvijetić, Šarić, Karamehić, I. Nježić, Kondić, Aćić (Sloga).

SLOGA (S): Dabić, Zec, Šarić (od 59. Zukanović), Cvijetić, V. Nježić, Karamehić, I. Nježić, Šervel (od 71. Remić), R. Zelenac, G. Zelenac (od 90. Aćić), Kondić.

JEDINSTVO (Ž): Vojvodić, Đogić, Hamzić, Šakotić, Babić (od 73. Hajdarević), Erceg, Gavrić (od 46. Vranić-Budimović), Diljević (od 83. Delibašić), Petković (od 39. Budimović), Đurđić, Ćetojević.