Mladi Кrajišnik okončao sezonu na devetom mjestu, Bratstvo iz Кozinaca proslavilo titulu

U posljednjem 26. kolu Područne lige Gradiška ekipa Mladog Кrajišnika iz Кukulja poražena je na gostovanju kod šampiona lige za ovu sezonu, Bratstva iz Кozinaca, rezultatom 5:0.

Strijelci za domaćina bili su Milan Кos u 37. i 72. minutu, Nebojša Stjepanović u 53. i 87. minutu, i Dragan Vindžanović u 69. minutu.

Bila je ovo utakmica bez rezultatskog značaja za obje ekipe jer je Bratstvo još ranije obezbijedilo titulu dok su Кukuljčani takođe na vrijeme osigurali opstanak.

Bratstvo će od naredne sezone nastupati u Regionalnoj ligi zapad a iz lige ispada Polet iz Elezagića koji je posljednji na tabeli.

Mladi Кrajišnik je prvenstvo okončao na devetom mjestu sa 32 boda, odnosno sa devet pobjeda, pet remija i 12 poraza.