Kadeti Omladinskog stonoteniskog kluba Srbac na kadetskom prvenstvu RS

Proteklog vikenda u Bijeljini je održano Kadetsko prvenstvo RS u stonom tenisu na kojem su nastupila I dva člana Omladinskog stonoteniskog kluba Srbac Aleksa Pantelić I Marko Malešević.

Aleksa Pantelic izgubio je meč u četvrtfinalu I  nije uspio da se plasira među 4 najbolja kadeta  I borbu za medalju ali je takmičenja završio na rang listi od  5. do 8. mjesta.

Marko Malesevic   takođe je prošao je grupno takmičenje ali je u osmini finala  ispao I zauzeo poziciju od 9-16 mjesta.

Ovo je  veliki uspjeh OSTK Srbac  i  kadeta koji su  inače prvotimci kluba.

Na revijalnom turniru u  stonom tenisu , u organizaciji Delta planet Banjaluka nastupala su četiri igrača Srpca  I to na poziv Stonoteniskog kluba Spin Banjaluka, Zoran Nježić, Milovan Kusić, Dragan Šušnjar I Danilo Sarić.