Još jedan poraz srbačke Sloge

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su juče na domaćem terenu od šamačkog Borca sa 2:1, a gol odluke pao je u posljednjim trenucima meča.

Borac je poveo u 8. minutu pogotkom Igora Susakovića ali je dvadesetak minuta kasnije Nikola Kopanja poravnao na 1:1.

Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor a odmah na početku drugog dijela umalo da dođe do potpunog preokreta kada je dosuđen jedanaesterac za naš tim, koga Kopanja nije uspio realizovati. I pored toga, Kopanja je najefikasniji strijelac Sloge sa 6 golova u dosadašnjem toku prvenstva.

Do samog kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, i kada se očekivala podjela bodova, Asif Čaušević pogotkom u 95. minutu donosi gostima sva tri boda.

Sloga je pretrpjela sedmi poraz u 11 odigranih utakmica i trenutno se nalazi na 12. mjestu Druge lige zapad sa 10 bodova.

Sastav Sloge u ovoj utakmici:

Grahovac, Zukanović, Rakić, Malbašić, Kopanja, Grbić, Milojević, NJežić I. (od 73. Vasić), Zelenac R, Maletić, Zelenac G. (od 64. NJežić V.)

U narednom kolu Sloga gostuje u Donjoj Slatini gdje će se sastati sa ekipom Mladosti a utakmica se igra u nedjelju 25. oktobra sa početkom u 14.30 časova.