Fudbaleri Sloge pobjedom u Čelincu nastavili seriju dobrih rezultata

Ekipa Srbačke Sloge nastavila je niz dobrih rezultata I u 8 kolu Druge lige RS – grupa zapad slavili su ubjedljivu pobjedu na gostovanju u Čelincu rezultatom 5:1. Iako su domaćini već u 11 minuti utakmice poveli sa 1:0 srbački fudbaleri uspjeli su da preokrenu rezultat u svoju korist golovima Karamehić Slavena, Zukanović Husejina ,Nježić Vedrana , Grbić Emira I autogolom Amidžić Nikole , stignu do zaslužene pobjede I nova tri boda.

Šef stručnog štaba Sloge Slavko Vujić čestitao je svojim igračima pobjedu I povratak u vrh tabele.

,,Čestitam mojim fudbalerima koji su pokazali karakter I sasvim zasluženo , bez četiri standardna igrača , ostvarili ubjedljivu pobjedu. Ukoliko nastavimo igrati ovako borbeno I kvalitetno ni jednoj ekipi u ligi neće biti lako sa nama”, rekao je Slavko Vujić.

U narednom kolu u Srpcu gostuje ekipa Dubrava.

,, Igramo na svom terenu I očekujemo pobjedu. Ekipa Dubrava po tradiciji u Srpcu odigra dobru utakmicu I neće nam biti ni malo lako ali atmosfera u ekipi je odlična I očekujemo trijumf i u ovoj utakmici . Pozvao bih sve ljubitelje fudbala da u subotu u 14 sati I 30 minuta dođu na Gradski stadion u Srpcu i budu naš dvanaesti igrač”, kaže Slavko Vujić.

Fudbaleri Sloge trenutno su na 4 mjestu na drugoligaškoj tabeli.