Druga liga Zapad:Poraz fudbalera Sloge u Srpcu

U četvrtom kolu Druge lige zapad fudbaleri srbačke Sloge poraženi su danas na na domaćem terenu od ekipe Brdo Hambarine rezultatom 2:3.

Gostujuća ekipa došla je do pobjede u petom minute sudijske nadoknade. Trener Sloge Slavko Vujić čestitao je gostujućoj ekipi pobjedu I dodao.

,,Gosti su pokazali da su veoma dobra ekipa ,.Iako smo poluvrijeme završili sa prednošću od 1 :0 u nastavku smo veoma brzo primili dva laka gola . Uspjeli smo se vratiti u igru I imali šansu za pobjedu ali smo u poslednjim minutama primili gol I to je fudbal”, rekao je nakon utakmice trener Sloge Slavko Vujić.

Utakmica je imala i humanitarni karakter jer je sav novac od prodatih ulaznica išao u akcjiju ,,Kuća od srca ” za Nevenu Ignjatić, a na tribinama Gradskog stadiona u Srpcu bilo oko 80 gledalaca.