Druga liga zapad: SLOGA (TRN) – SLOGA (SRBAC) 3:2 (1:0)

U 17. kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na gostovanju kod Sloge iz Trna sa 3:2.
Domaćin je poveo nakon jedanaesterca koji je dosuđen na isteku prvog poluvremena, a strijelac sa bijele tačke bio je kapiten Predrag Stanković.
U nastavku je Sloga poravnala rezultat u 67. minutu preko Vedrana Njažića, ali su u 78. minutu Trnjani ponovo stigli do prednosti pogotkom Doriana Кuruzovića.
Svega tri minute kasnije Srpčani su opet izjednačili preko najboljeg strijelca Predraga Pralice, ali je u 88. minutu Кuruzović drugim pogotkom postavio konačnih 3:2.
Nakon nepotpunog 17. kola, Sloga Srbac je na petom mjestu sa 27 bodova.
Narednog vikenda na gradski stadion u Srpcu stiže Jedinstvo iz Žeravice a utakmica se igra u subotu 19. marta sa početkom u 14.30 časova.
SLOGA (TRN): Gašić, Grozdanić (od 90. Latinović), Marjanović, Tučić, Javorac, Jokanović Ne, Stanković, Кuruzović, Jokanović Ni, Ivić, Gaćeša.
SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Vučić, Vajukić N, Šumar, Cvijetić, Njažić, Marin, Jaćimović, Zelenac R. (od 60. Malbašić), Pralica, Maletić.