Druga liga zapad: SLOGA (SRBAC) – PROLETER (TESLIĆ) 2:2 (1:1)

U četvrtom kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge remizirali su na domaćem terenu protiv Proletera iz Teslića – 2:2.

Gosti su prvi stigli do prednosti pogotkom Predraga Travara u 34. minutu a Sloga je već u narednom napadu izborila jedanaesterac koga je sigurno realizovao Predrag Pralica.

Mreže su mirovale do 60. minuta kada Proleter ponovo dolazi u vođstvo preko Milana Miladića a tada na scenu ponovo nastupa Pralica koji je u 72. minutu postigao svoj drugi pogodak i donio bod Slogi.

Nakon nepotpunog četvrtog kola Sloga je na desetom mjestu sa pet bodova. Narednog vikenda Sloga gostuje u Šipovu gdje se sastaje sa Goricom a utakmica se igra u nedjelju 12. septembra sa početkom u 16.30 časova.