Druga liga zapad: SLOGA (SRBAC) – PROGRES (КNEŽEVO) 3:1 (2:1)

U 22. kolu Druge lige zapad fudbaleri Sloge savladali su na gradskom stadionu u Srpcu Progres iz Кneževa sa 3:1.Sloga je stigla do vođstva u 9. minutu pogotkom kapitena Igora Njažića a u 29. Progres dolazi do izjednačenja preko Dragana Verića.U posjednjim trenucima prvog dijela, najefikasniji strijelac Sloge, Predrag Pralica, vraća prednost našem drugoligašu.I pored brojnih šansi, rezultat se u drugom poluvremenu nije mijenjao sve do 88. minuta kada je konačnih 3:1 postavio Vedran Njažić.Nakon 22. kola Sloga je na petoj poziciji sa 34 boda. Narednog vikenda u Srbac dolazi Ukrina iz Čečave, koja je pretposljednja na tabeli, tako da će ovo biti prilika za osvajanje novih bodova. SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, N.Vajukić, V.Njažić, Marin (od 90. Šumar), Burazor, I. Njažić, Jaćimović, Pralica, Zelenac (od 92. D.Vajukić), Maletić.PROGRES (КNEŽEVO): Bekić, Radosavac, Svjetlanović (od 80.Vasiljević), Dukić, Vučić, Verić, Budić, Vujančević (od 63. Đuranović), Marjanović, Aleksić (od 80. Bunić), Đukarić.