Druga liga zapad: SLOGA REMIZIRALA SA PROLETEROM

Fudbaleri srbačke Sloge osvojili su bod na gostovanju u Tesliću kod ekipe Proletera – 1:1.
Sloga je povela u 25. minutu preko Vedrana NJežića a tri minute kasnije izjednačio je Nikola Kopanja pogotkom sa bijele tačke.
Nakon 19 odigranih kola Sloga je šesta sa 28 bodova. u narednom kolu srbački drugoligaš dočekuje Goricu iz Šipova a utakmica se igra na gradskom stadionu u Srpcu u subotu 2. aprila sa početkom u 15 časova.

PROLETER (TESLIĆ) : Ristić, Lale, Kuzmanović (od 78. Stojković), Kopanja, Simunović, Popović, Stojanović (od 70. Jović), Janković (od 58. N.Pavlović), Osmić, Savić (od 58. Hodžić), B.Pavlović.
SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, N.Vajukić, Cvijetić (od 39. Šumar), V.NJežić, Marin, I.NJežić, Jaćimović, Vučić, Pralica, Maletić.