Druga liga zapad: Sloga poražena u Tesliću

U 14. kolu Druge lige zapad ekipa Sloge iz Srpca poražena je juče na gostovanju kod Proletera iz Teslića rezultatom 3:1.
Teslićani su poveli pogotkom Nikole Kopanje u 14. minutu a na 2:0 je povisio Holanđanin Ilias El Ghamarti u 62. minutu. Dva minuta kasnije Vedran NJežić je smanjio na 2:1 ali je Kopanja svojim drugim pogotkom u 73. minutu obezbijedio Proleteru sva tri boda.
Ovo je bio sedmi ovosezonski poraz Sloge u 14 odigranih utakmica i trenutno zauzima 14. mjesto na tabeli sa 13 bodova.
U posljednjoj utakmici pred odlazak na zimsku pauzu Sloga će dočekati Progres iz Kneževa a utakmica se igra u subotu 12. novembra sa početkom u 13 časova.
PROLETER (Teslić): Ristić, Lale, Kopanja (od 91. Berak), Stojanović (od 86. Aleksić), Pejičić (od 86. Jovanović), Popović, Janković, El Ghamarti, Mahmutović (od 65. Markuljević), Osmić, Vadie (od 46. Vukmirović).
SLOGA (Srbac): Dabić, Zukanović, Cvijetić (od 66. Šarić), V.NJežić, Karamehić, Kukić, I.NJežić, R.Zelenac, Remić, G.Zelenac, Kondić.