Druga liga zapad: SLOGA PORAŽENA OD JEDINSTVA IZ ŽERAVICE

U 18. kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na domaćem terenu od Jedinstva iz Žeravice sa 4:1.
Sloga je povela već u drugom minutu pogotkom Predraga Pralice ali gosti su uspjeli izjednačiti do kraja prvog poluvremena preko Miloša Kukića.
U nastavku je Jedinstvo bilo dominantniji tim, tako da je Kukić svojim drugim pogotkom preokrenuo rezultat u 71. minutu, da bi Lazar Nišić i Ognjen Škorić u finišu susreta postavili konačan rezultat.
Sloga je nakon ovog poraza pala na šesto mjesto sa 27 bodova. Na tabeli vode Laktaši sa 50 bodova.
U narednom kolu srbački drugoligaš gostuje Proleteru iz Teslića a utakmica se igra u subotu 26. marta sa početkom u 15 časova.
SLOGA (S): Smiljanić, Vučić, Vajukić, Šumar, Cvijetić, V. NJežić, Burazor (od 59. Grgec), Jaćimović, R. Zelenac (od 39. Zukanović), Pralica, Maletić.
JEDINSTVO (Ž): Đakušić, O. (3) Petrović, Đogić, Đ. Nišić, Knežić (od 89. Hajdarević), Škorić, Kukić (od 88. Baštinac), Petković, O. (14) Petrović, Behara, L. Nišić.