Druga liga zapad: Sloga poražena od banjalučkog BSK-a

Na gostovanju u Banjaluci, u 13. kolu Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge poraženi su danas od BSK-a rezultatom 4:1.
Banjalučani su poveli u 25. minutu pogotkom Vuka Milosavljevića a na 1:1 izjednačio je Stefan Šervel u 57. minutu.
Sloga se dobro držala do 70. minuta kada je glavni sudija Slaviša Mitrović iz Šamca dosudio jedanaesterac za domaćina, a uspješan realizator bio je Stefan Trivan. Pet minuta kasnije sviran je novi penal za BSK a precizan sa bijele tačke ovog puta je bio Leontije-Luka Dragoljić.
Konačnih 4:1 postavio je Branko Trninić u 82. minutu.
Nakon ovog poraza Sloga je pala na 13. mjesto sa 13 osvojenih bodova a u narednom kolu gostuje Proleteru iz Teslića. Utakmica se igra u nedjelju 6. novembra sa početkom u 13.30 časova.
BSK (Banja Luka): Gojić, Sarajlić (od 85. J.Dojčinović), Lemić (od 82. Damjanić), Šteković, Milosavljević, Jović, Trninić, B.Dojčinović (od 85. Vrućinić), Stojičić (od 66. Đaković), Trivan, Dragoljić (od 82. Čekić).
Sloga (Srbac): Dabić, Đurđić, Lolić (od 76. Vukić), V.NJežić, Karamehić, Kukić (od 64. Cvijetić), I.NJežić, Remić, Šervel, G. Zelenac, Kondić.