Druga liga zapad: SLOGA OSVOJILA SVA TRI BODA U BRODU

Fudbaleri srbačke Sloge savladali su juče na gostovanju Polet 1926 iz Broda sa 4:1.
Igrač utakmice bio je najbolji strijelac Sloge, Predrag Pralica koji je postigao dva pogotka, odnosno ukupno 11 u ovoj sezoni.
Već u četvrtom minutu Sloga je povela golom Srđana Maletića, a prije odlaska na odmor, u 43. minutu, Pralica postiže svoj prvi gol.
Na početku drugog poluvremena sudija Mišo Mačkić iz Banjaluke dosudio je jedanaesterac za Srpčane a Pralica je bio siguran sa bijele tačke.
Do četvrtog pogotka Sloga je stigla u 62. minutu pogotkom Vedrana NJežića.
Počasni gol za domaćina u 77. minutu postigao je NJegoš Đukić.
Nakon 14 kola Sloga je sedma na tabeli Druge lige zapad sa 21 bodom. U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva dočekaće Čelinac a utakmica se igra u subotu 20. novembra na gradskom stadionu u Srpcu sa početkom u 13 časova.
POLET 1926 (BROD): Vukičević, Bardak S.(od 39. Đukanović Sl.), Petrić, Karamehić (od 58. Đekanović), Kondić, Grozdanić, Đukić, Đukanović Sr, Šakić, Šervel (od 51. Blažanović), Jovičić.
SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, Marin, NJežić V, Vasić, NJežić I. (od 76. Cvijetić), Jaćimović, Zelenac R, Pralica, Zelenac G. (od 75. Grgec), Maletić.