Druga liga zapad: SLOGA OKONČALA SEZONU PORAZOM U ČELINCU

U 30. kolu Druge lige zapad fudbaleri srbačke Sloge poraženi su na gostovanju od ekipe Čelinca sa 3:1.
Sloga je igrala u oslabljenom sastavu, bez nekoliko standardnih prvotimaca, što je domaćin iskoristio i lako došao do pobjede.
Čelinac je poveo u 30. minutu pogotkom Miloša Kuzmanovića a u 39. je na 2:0 povisio Jovan Dubravac. U 52. minutu domaći postižu i treći pogodak, a strijelac je bio Darijo Knežević.
Sloga je u 65. minutu uspjela ublažiti poraz nakon dosuđenog jedanaesterca koga je realizovao Predrag Pralica.
Ovo je bila posljednja utakmica u sezoni 2021/22. u kojoj je Sloga zauzela deseto mjesto sa 12 pobjeda, četiri remija i 14 poraza.
Srpčani koji imaju najduži staž u Drugoj ligi zapad, uspjeli su ostvariti zacrtani cilj, a to je da osiguraju opstanak i pozicioniraju se najmanje na sredinu tabele.
Najefikasniji igrač Sloge je Predrag Pralica koji je postigao 21 pogodak i nalazi se na četvrtom mjestu najboljih strijelaca drugoligaškog zapada.
Fudbaleri Sloge sada odlaze na zasluženi odmor a potom slijede pripreme za novu sezonu koja počinje u avgustu.
ČELINAC: Čađo, Rađenović (od 58. Gavrić), N.Kutić (od 46. Materić), Amidžić, Dubravac, Kuzmanović, Tomić (od 58. Đajić), Ilić, Subić (od 46. D.Knežević), Krminac, Bojić, Bajić.
SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Pelengić, Zukanović, V.NJežić, Burazor, Grahovac, R.Zelenac, Pralica, G.Zelenac, Maletić.