Druga liga zapad: SLOGA OKONČALA JESENJU POLUSEZONU POBJEDOM PROTIV ČELINCA

U posljednjem kolu jesenjeg dijela sezone Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge danas su na domaćem terenu savladali Čelinac sa 2:1.
Srpčani su brzo došli u vođstvo pogotkom Vedrana NJežića u 9. minutu a petnaestak minuta kasnije na 2:0 povisio je Andrej Cvijetić.
Sloga je kontrolisala igru u ovoj utakmici i čuvala prednost, ali je u 77. minutu Siniša Tomić, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, smanjio na 2:1.
Ipak, do kraja se rezultat nije mijenjao tako da je srbački drugoligaš ostvario sedmu prvenstvenu pobjedu.
Nakon 15 odigranih utakmica u prvom dijelu sezone, Sloga je na petom mjestu sa 24 boda. Jesenji prvak je ekipa Laktaša koja ima 43 boda.
Sada slijedi zimska pauza a prvenstvo se nastavlja na proljeće kada će Sloga u 16. kolu, na domaćem terenu, dočekati ekipu BSK-a.
SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, Marin, Grgec (od 74. Savić), Cvijetić, NJežić V, Vasić, NJežić I, Jaćimović, Zelenac R, Maletić (od 67. Pelengić).
ČELINAC: Čađo, Bajić, Materić A, Materić J, Bosančić, Dubravac (od 46. Tomić), Branković, Knežević, Kutić (od 46. Orašanin), Pejaković, Kuzmanović (od 46. Bojić).