Druga liga zapad: Sloga i Borac podijelili bodove u Srpcu

U šestom kolu Druge lige zapad, koje je danas odigrano na gradskom stadionu u Srpcu, fudbaleri Sloge remizirali su sa Borcem iz Šamca – 2:2.
Sloga je povela već u drugom minutu preko Jovana Remića a u 20. minutu na 2:0 je povisio Draško Lolić. Borac se uspio vratiti u igru pet minuta kasnije kada se u strijelce upisao Perica Mićić a isti igrač u sudijskoj nadoknadi postigao je svoj drugi pogodak.
Do kraja utakmice, i pored brojnih prilika, mreže su mirovale tako da su obje ekipe osvojile po bod.
Nakon nepotpunog šestog kola, Sloga je šesta na tabeli sa 11 bodova a vodeći je Borac iz Кozarske Dubice sa 16 bodova.
U narednom kolu naš drugoligaš gostuje kod imenjaka u Trnu a utakmica se igra u nedjelju 18. septembra sa početkom u 16 časova.
SLOGA (SRBAC): Dabić, Novaković (od 62. Vajukić N.), Zukanović, Šervel, Đurđić (od 61. Zelenac G.), Кaramehić, Lolić, Njažić I, Zelenac R. (od 69. Đukanović), Remić, Кondić.
BORAC (ŠAMAC): Maslić, Nišić, Blagojević, Bijelić, Dujmušić, Marčeta, Adžić, Sjenčić (od 46. Maksimović), Mićić, Majić, Perić (od 93. Arsenić).