Druga liga zapad: PORAZ SLOGE U HAMBARINAMA

Fudbaleri srbačke Sloge poraženi su u 24. kolu Druge lige zapad na gostovanju u Hambarinama od ekipe Brda – 3:0.
Domaćin je poveo u 23. minutu pogotkom Edina Isakovića a četiri minute kasnije Marko Mršić povećao je prednost. Mršić je u 62. minutu ponovo bio strijelac za nedostižnih 3:0.
U 77. minutu Brdo je moglo postići i četvrti pogodak ali je neprecizan sa bijele tačke bio Edin Sarhatlić.
Sloga je nakon ovog poraza pala na šesto mjesto sa 37 bodova, koliko ima i Brdo na petom mjestu, ali sa boljom gol razlikom.
Narednog vikenda, u derbiju kola, Sloga dočekuje lidera na tabeli, ekipu Laktaša, a utakmica se igra u subotu 7. maja sa početkom u 16.30 časova.

BRDO (HAMBARINE): Vidović, Mršić, Harambašić, Vujatović, Miljević (od 58. Pekija), Isaković (od 58. Кrneta), Miodragović (od 84. Behlić), Sarhatlić (od 84. Dedić), Mijić, Savić (od 67. Кadirić), Dedić.
SLOGA (SRBAC): Smiljanić, Zukanović, N.Vajukić, Šumar, V.Njažić, Marin, Burazor, I.Njažić, Jaćimović, D.Vajukić, Pralica.