Druga liga RS – grupa zapad:SLOGA (SRBAC) – SLOGA (TRN) 1:1

U premijernom nastupu u novoj sezoni Druge lige zapad, fudbaleri srbačke Sloge remizirali su na domaćem terenu protiv Sloge iz Trna – 1:1. Gosti su prvi stigli do prednosti kada je u devetom minutu siguran izvođač sa bijele tačke, nakon dosuđenog jedanaesterca, bio kapiten Predrag Stanković.Srbački drugoligaš do izjednačenja stiže u nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Predraga Lotinje. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao tako da su obje ekipe podijelile bodove.Susret je protekao u oštrijoj igri a glavni sudija Dejan Smiljić iz Banjaluke imao je pune ruke posla podijelivši pet žutih i jedan crveni karton, nakon drugog žutog kartona, koga je u 93. minutu zaradio prvotimac srbačke Sloge Igor Njažić.Sloga iz Srpca sa jednim bodom i utakmicom manje trenutno zauzima deveto mjesto na tabeli. U narednom kolu Srpčani gostuju Jedinstvu iz Žeravice a utakmica se igra u subotu 28. avgusta sa početkom u 17.30 časova.Sastav Sloge Srbac u utakmici protiv Sloge Trn:Smiljanić, Zukanović (od 66. Maletić), Dalić, Marin, Njažić V, Lotinja, Vasić, Njažić I, Jaćimović (od 75. Zelenac G), Zelenac R. (od 86. Grgec), Pralica.