Devet medalja za karatiste iz Razboja i Nove Topole na turniru u Kostajnici

Članovi Kluba borilačkih sportova “Staparski vitezovi” iz Razboja i Karate kluba “Sensei Karate Do” iz Nove Topole nastupili su zajedno na turniru koji je juče održan u Kostajnici i osvojili devet medalja.

Na turniru je učestvovalo 12 klubova iz cijele Republike Srpske sa oko 200 takmičara.

Među njima je bilo osam takmičara iz Razboja i Nove Topole a najbolji je bio Marko Drinić koji je osvojio dvije zlatne medalje.

Marko je u generalnom plasmanu, u konkurenciji 200 takmičara, zauzeo visoko drugo mjesto, što je veliki uspjeh.

Jedno zlato osvojio je DŽejlan Mušić, po jedno srebro Danijel Čakalj i Aleksa Subotića a bronzu Filip Babić, Gavrilo Ožegović, Nudžejma Mušić i Zorana Blagić.

Organizator turnira u Kostajnici bio je Karate klub “Mladost”.

Naredno takmičenje na kojem će nastupiti naši takmičari je prvenstvo koje će se održati u Banjaluci.