Centar za kulturu i sport organizuje akciju ,,Biramo najuređenji životni i radni prostor”

Ovogodišnji, 42. po redu, saziv LEK „Bardača –Srbac 2025“ organizuje JU“Centar za kulturu i sport“ Srbac od 4. 07. do 11. 07. 2025. godine, a slikari će umjetnička djela stvarati na temu „Raj koji nestaje“.
Rad kolonije će biti propraćen nizom aktivnosti od kojih je jedna i izbor najuređenijeg životnog i radnog prostora (kuća sa dvorištem) na području opštine Srbac. Pravo učešća imaju svi građani sa područja naše opštine.
Konkurs je otvoren od 1. do 7. jula 2025.godine, a prijave se mogu dostavljati u JU „Centar za kulturu i sport“ Srbac ili u JP „Radio Srbac“, te na e-mail adrese: centarzakulturusrbac@gmail.com ili radiosrbac@yahoo.com
Telefoni: 051/740-516 (JP ,,Radio Srbac”) i 051/740-478 (JU”Centar za kulturu i sport”)
Nakon zatvaranja konkursa, stručna komisija će obići sve prijavljene i izabrati najuređeniji životni i radni prostor u skladu sa ekološkim i estetskim kriterijumima i dodijeliti vrijedno umjetničko djelo nastalo na LEK „Bardača – Srbac 2025.“.